آراد برندینگ
خانه / عناب حبه ای / کارخانه تولید عناب حبه ای

کارخانه تولید عناب حبه ای

عناب یکی از میوه های بسیار پر خاصیت است که چون هسته، پوست و تمامی قسمت ها بسیار مفید هستند، از آن فرآورده های گوناگونی تولید می شود که یکی از آن ها عناب حبه ای است. کارخانه تولید عناب حبه ای با بهره گیری از روش تولید کاملا ارگانیک و بهداشتی، بهترین حبه های عناب را تولید نموده و سپس در بسته های بزرگ و کوچک به فروش می رساند.

کارخانه تولید عناب حبه ای

روش تولید عناب حبه ای

روش تولید عناب حبه ای تولید عناب های حبه ای روش خاص خود را دارند و به این وسیله می توان بهترین حبه های عناب را تهیه نمود؛

  1. ابتدا عناب های کاملا رسیده به طوری که بسیار سفت نیستند و از طرف دیگر به قدری نرسیده اند که له شوند، انتخاب می شوند.
  2. عناب ها مورد شست و شو قرار داده می شوند تا به این وسیله بتوان تمامی گرد و غبار آن ها را پاک کرده و هیچ آلودگی وارد محصول نگردد.
  3. سپس عناب ها را در دستگاه های خشک کن بزرگ و پیشرفته قرار می دهند تا بدون این که بسوزند، به طور کامل ترد و خشک گردند.
  4. عناب هایی که خشک شده اند را بدون جدا کردن هسته و پوسته خرد می کنند به طوری که پودری یک دست از آن ها تولید شود و سپس آن را چندین بار الک می کنند تا ذرات درشت تر سوا شوند.
  5. پودر را با مقادیری از شیره های شیره یا عشل مخلوط می کنند و سپس درون قالب های مربعی شکل می ریزند و فشار می دهند تا عناب ها شکل قالب را به خود بگیرند.
  6. سپس قالب ها را درون حمام گرما قرار می دهند تا پخته شود و پس از این که عناب ها به مدت یک ربع درون حمام آب گرم بودند آن ها را خارج می کنند.

مرکز توزیع عناب حبه ای

مرکز توزیع عناب حبه ای مرکز توزیع عناب حبه ای، حبه های عناب تولید شده به این روش را در بسته بندی های صد حبه ای، دویست حبه ای، پانصد حبه ای و حتی کیلویی توزیع می نماید.

در این مرکز توزیع قیمت های ارائه شده کاملا تابع بازار بوده و حتی گاها به مناسبت های مختلف تخفیف هایی نیز برای آن در نظر گرفته می شود.

در صورتی که از این مرکز سفارش های عمده درخواست شود، قیمت های نهائی که مشتری باید پرداخت نماید نیز کاهش به سزایی خواهد داشت.

کارشناسان فروش در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی بوده و از طریق یکی از راه های ارتباطی قرار داده شده می توان تماس حاصل کرد.

هزینه ارسال برای هر مقدار از خریدی که از این مرکز انجام شود، کاملا رایگان بوده و افراد به راحتی می توانند خرید را انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی عناب حبه ای

نمایندگی فروش عناب حبه ای در تهران

نمایندگی فروش عناب حبه ای در تهران مسئولیت پخش این محصول به صورت عمده و …

پاسخی بگذارید