آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / نمایندگی عرضه عناب خشک دارویی

نمایندگی عرضه عناب خشک دارویی

عناب افغانستان که از خاصیت دارویی آن بسیار استفاده می برند و این خواص باعث شده مورد توجه بسیاری از عموم مردم قرار گیرد. عناب خشک افغانستان به دلیل خواصی که دارد آن را یک دارویی همه فن حریف هم می نامند.انسان توانسته به کمک برخی گیاهان و میوه ها مشکلات و بیماریهای جسمی خود را برطرف نماید.

نمایندگی ما به دلیل استقبال گسترده مردم از عناب خشک دارویی آمادگی دارد بهترین و تازه ترین عناب که با روشهای مکانیزه و به دور از عوامل خارجی به صورت کاملاً بهداشتی خشک کرده و در بسته بندی های استاندارد آن را عرضه نماید. فراموش نکنید عرضه به موقع عناب بسیار حائز اهمیت می باشد.

نمایندگی عرضه عناب خشک دارویی

فواید عناب خشک برای سلامتی

فواید عناب خشک برای سلامتی خواص عناب در گرو تازه بودن آن است و یک ملاک اساسی برای انتخاب بهترین عناب می باشد. همچنین نوع درختچه‌ عناب و آب و هوایی که عناب می رسد بسیار مهم است.عناب توانسته جای خیلی از داروهای شیمیایی رابگیرد.

داروهای شیمیایی عوارض بعد از مصرف زیادی دارند اما عناب توانسته اعتماد مصرف کنندگان آن را به خود جلب نماید. عناب دارای انواع زیادی می باشد. خواص عناب بیشمار است لیکن چند مورد از آن را به طور خلاصه اشاره می نماییم.

  • عناب دارای ویتامین ها و مواد معدنی بسیاری است که بی خوابی را رفع می کند و خستگی را از بین میبرد مغز آرامش می دهد.
  • عناب به کسانی که سر گیجه دارند توصیه می شود و دلیل آن ‌هم آهن موجود در آن است کند که گردش خون را بالا میبرد همچنین باعث کاهش درد عضلات می شود.
  • یکی دیگر از خواصی که عناب دارد آلودگی ها از بدن است که این مورد خصوصاً برای کسانی که در شهرهای پرجمعیت و صنعتی زندگی می کنند بسیار مفید می باشد.
  • نام تازه برای بهبود بیماریهای ریوی نیست کارساز است و مصرف آن برای بیماران ریوی توصیه می شود.
  • همچنین عناب برای بهبود برخی بیماری های پوستی بسیار کارساز می باشد.

شرکت پخش عناب خشک دارویی

شرکت پخش عناب خشک دارویی شرکت پخش عناب خشک دارویی آماده است تازه ترین عناب خشک شده خود را روانه بازارهای داخلی و خارجی که از جمله آنها می توان به کشورهای همسایه مانند عراق ترکیه و کشورهای حاشیه خلیج فارس می توان نام برد عرضه نمایند. محصول ما از تازه ترین باغات دستچین می شود.

در مرحله بعد با کمک دستگاه های مکانیزه و کاملا بهداشتی بسته بندی و روانه بازار می نماید. یکی از انواع عناب ها،عناب زرد می باشد که طرفداران زیادی دارد و حتی این محصول از کشورهای اروپایی نیز سفارش گرفته که دلیل آن هم کیفیت و ظرافت در تمامی مراحل تولید و عرضه به موقع آن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب خشک درجه یک

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران

شرکت پخش عناب خشک درجه یک در ایران با خرید انواع عناب از کشاورزان آن …

پاسخی بگذارید