آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عناب در تهران | بهترین کیفیت آن در تهران

مرکز فروش عناب در تهران | بهترین کیفیت آن در تهران

مرکز فروش عناب در تهران بهترین کیفیت از عناب بیرجند را به صورت عمده و کیلویی به فروش می رساند. در فصل برداشت عناب تازه با کیفیت تهران نقش بسیار پر رنگی در این زمینه دارد.
فروش عناب تازه در تهران از رونق بالایی برخوردار است. جهت اطلاع از قیمت عناب تازه در تهران می توان به این مراکز فروش مراجعه کرد.مرکز فروش عناب در تهران

عناب(Jujube)

عناب یکی از میوه های مورد توجه است. در گذشته از آن به عنوان دارو استفاده می کردند و اکنون نیز به همین روش مورد کاربرد قرار می گیرد؛ ولی به عنوان نوع تنقلات در سال های اخیر استفاده می شود.

از عناب های ریز و چروک شده به عنوان دارو استفاده می شود که عناب دارویی هم نام دارد و از عناب های درشت به عنوان تنقلات و آجیل استفاده می شود که عناب آجیلی نامیده می شود.

شرکت های مختلفی هستند که عناب را به صورت بسته بندی شده و یا فله ای روانه بازار می کنند. مرکز فروش عناب در تهران، بازارهای خرید و فروش انواع خشکبار است. بهترین کیفیت آن در تهران را می توانید از نمایندگی های شرکت های تولید کننده به دست آورید.مرکز فروش عناب در تهران

قطب تولید عناب در کشور

قطب تولید عناب در کشور، استان خراسان جنوبی است که در این استان باغ های گوناگونی از عناب وجود دارد. به دلیل شرایط آب و هوای ویژه ای که خراسان جنوبی دارد، کشت عناب در آن به وفور صورت می گیرد.

شهر بیرجند در خراسان جنوبی به عنوان مرکز تولید عناب ارگانیک در کشور شناخته شده است و سالانه بیش از ۶ هزار تن عناب از باغات پهناور این استان برداشت و روانه بازار می شود.

بهترین مراکز فروش عناب در تهران

تعداد زیادی مرکز فروش عناب در تهران وجود دارد که این محصول را در دو نوع تازه و خشک عرضه می دارند.

در این مراکز فروشگاه های متعددی وجود دارند که در کار فروش عناب در کیفیت های متفاوتی می باشند. این فروشگاه ها از برند های متفاوتی عناب را وارد بازار کرده و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند.

عناب به دلیل خواص گوناگونی که دارد خریداران بی شماری دارد. در تهران می توان به فروشگاه های خشکبار فروشی هر منطقه ای مراجعه کرد و یا به عطاری ها در این خصوص سر زد. آنان مراکز فروش معتبری به شمار می روند که با کیفیت ترین عناب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.مرکز فروش عناب در تهران

قیمت عمده عناب مرغوب

قیمت عمده عناب مرغوب در بازار را بهتر است که از تولیدکنندگان اصلی آن جویا شد.

البته این مسئله به موارد گوناگونی بستگی دارد که می شود از آنان این گونه یاد کرد:

 • کیفیت محصول
 • مقدار خرید
 • عناب خشک یا تازه
 • برند تولید کننده
 • و …

این ها عوامل موثر در تعیین قیمت عناب مرغوب به شمار می روند.

برای به دست آوردن قیمت عمده می توان به بازارهای مختلف و همچنین به هر مرکز فروش عناب در تهران که مراجعه کنید هم می توانید از قیمت عناب مطلع شوید، که به تناسب هر شهری فرق می کند. برای نمونه شما می توانید با قیمت پایین ترین به صورت عمده عناب را از بیرجند تهیه کنید تا از اهواز و یا کرمانشاه.

پس مسافت نیز یکی دیگر از مسائلی است که روی نرخ گذاری تأثیر گذار می باشد.مرکز فروش عناب در تهران

فصل برداشت عناب با کیفیت

فصل برداشت عناب با کیفیت از اوایل شهریور آغاز می شود.

در فصل برداشت عناب در بیرجند، باغ داران، در تکاپوی چیدن عناب هستند و این که چگونه محصول شان را برای فروش زودتر و بهتر روانه بازار کنند. آنان از راه های مختلفی محصول شان به فروش می رسانند که یکی از این راه ها اینترنت می باشد. از این طریق می توانید عکس درخت عناب را هم مشاهده کنید که در زمان برداشت چه شکلی دارد.

در فصل برداشت عناب در شهرهایی که این که این محصول می رسد، آن را از لحاظ کیفی درجه بندی می کنند و سپس برای مشتریان خود عرضه می دارند.

عناب با کیفیت خوردگی و کرم زدگی ندارد و کاملاً سالم، درشت و دارای رنگ تیره می باشد.مرکز فروش عناب در تهران

خواص دارویی عناب

خواص دارویی عناب متعدد است. البته این مسئله به طریقه مصرف عناب هم ربط دارد؛ ولی در کل هر قشری می تواند از این نوع محصول استفاده کند. عوارض جانبی آن بسیار اندک است و به گونه ای می توان آن را بی ضرر محسوب کرد.

اما از جمله خواص درمانی می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. درمان کننده سرفه و سرماخوردگی
 2. مفید برای کنترل قند خون
 3. سودمند برای بیماران دارای فشار خون بالا
 4. تصفیه کننده خون
 5. سودمند برای قلب و عروق
 6. تنظیم کننده دستگاه گوارشی
 7. و …

این خواص گوناگون می باشد که از عناب به عنوان میوه ای کاملاً مناسب، مفید و سودمند ساخته است.
جهت اطلاع از قیمت عناب در مرکز فروش عناب در تهران می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …

پاسخی بگذارید