آراد برندینگ
خانه / عناب دارویی / مرکز فروش عناب خشک دارویی

مرکز فروش عناب خشک دارویی

یکی از مراکز اصلی فروش عناب بازارهای تهران و مشهد است. این دو بازار به عنوان مرجع فروش عناب تازه و خشک شناخته می شوند. البته باید در نظر داشت که تمام این محصولات از باغ های عناب خشک دارویی در بیرجند و قاینات به این بازارها ارسال می شود.عناب خشک دارویی

مزایای استفاده از عناب خشک دارویی

حجم وسیعی از باغات کشاورزی در استان خراسان جنوبی زیر کشت عناب می باشد.

دشت بجد، تقاب و سیوجان بزرگترین مراکز تولید عناب هستند. در این مناطق عناب های باکیفیت و درجه یک از درختان برداشت می شود.

عناب محصولی است که پس از برداشت از درخت وارد پروسه خشک کردن و فرآوری می شود. عناب اگرچه به صورت تازه و نرم نیز در ابتدای فصل خرید فروش می شود اما عمده فعالیت عناب در طول سال به صورت خشک شده است. علت اصلی این امر هم ماندگاری بالاتر عناب خشک به نسبت عناب تازه می باشد.

عناب پس از آن که به صورت کامل رطوبت خود را از دست دارد به مرحله غربال گری می رسد. در این مرحله ابتدا عناب ها بر اساس سایز سورت می شوند.

عناب های ریز و دارای چروک بالاتر اغلب به صورت آجیلی خرید فروش نمی شوند. به همین علت از این عناب ها برای پودر و یا مصارف مختلف دارویی استفاده می شود.

مهم ترین ویژگی عناب دارویی در کنار ریز بودن، قیمت ارزان آن است.عناب خشک دارویی

تولید کننده عناب خشک دارویی

مرکز تولید عناب کشور، در شرق ایران است و استان خراسان جنوبی بزرگترین تولید کننده عناب ایرانی است.

بیشتر عناب در جلگه های اطراف شهر بیرجند با حجم زیاد تولید می شود. درخت عناب در کنار باغ های زرشک کاشته می شود.

در خراسان جنوبی تولیدکننده عناب دارویی کشاورزان و باغداران عناب هستند که سالانه بیش از ۶ هزار تن عناب تولید و روانه بازار های داخلی و صاداراتی می کنند.عناب خشک دارویی

فروش عناب خشک دارویی

یکی از دلایل فروش بالای این محصولات خاصیت دارویی و درمانی آنهاست. مهمترین ویژگی عناب خراسان که با حجم بالایی در بازارهای داخلی و صادراتی ارائه می شود، خاصیت دارویی آن است.

یکی از بازارهای هدف این محصول شرکت ها هستند. داروسازی ایرانی و بین المللی. عناب ایرانی در بازار کشورهای مختلف شناخته شده است، اما از نظر عناب تولید شده در چین، اندازه آن کوچکتر است. قیمت عناب علاوه بر ویژگی های کیفیتی، به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

مهم ترین آن ها میزان تولیدات سال عناب و همچنین میزان عرضه و تقاضا در بازار است.

به عنوان مثال در فصل سرد سال که میزان تقاضا برای خرید عناب بالا می رود معمولا قیمت های این محصول رو به افزایش است.  و یا در سال هایی که میزان برداشت عناب از باغات زیاد است، قیمت های بازار به دلیل فشار عرضه، کاهشی می شود.

عناب دارویی ارزان از جمله محصولاتی است که در سال های اخیز قیمت های آن تغییر زیادی نداشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید