آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عمده عناب در مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد

مرکز فروش عمده عناب در مشهد با ارسال انواع عناب خشک و تازه به سراسر کشور، یکی از بزرگترین عمده فروشی های عناب در ایران به حساب می آید. قیمت عناب در مشهد حدودا با قیمت آن در بیرجند برابر است چرا که خریداران عناب در مشهد این محصول را به صورت عمده و در تناژ بالا از خراسان جنوبی خریداری می کنند.فروش عمده عناب

بازار عمده فروشی عناب مشهد

بازار عمده فروشی عناب مشهد یکی از بزرگترین بازارهای توزیع و پخش عناب در کشور است و از آنجا که مشهد به مرکز تولید عناب یعنی بیرجند نزدیک می باشد بازاریان این شهر به صورت عمده عناب را از بیرجند خریداری می کنند و در بازار مشهد به فروش می رسانند.

فروش عمده عناب در بازار های مختلف مشهد از جمله بازار مولوی و مصلی انجام می شود به طوری که با مراجعه به این بازار ها می توان شاهد فروشنده های زیادی برای عناب بود.

علاوه بر بازار مولوی و بازار مصلی از عمده فروشی های بازار رضا می توان عناب را به صورت عمده خریداری نمود.

در مشهد علاوه بر بازار های گفته شده مراکز زیادی از جمله فروشگاه ها، سوپری ها و… عناب را به صورت کیلویی به فروش می رسانند که اکثر خریداران آن ها زائرین امام رضا علیه السلام هستند.فروش عمده عناب

قیمت هر کیلو عناب در مشهد

مشهد در حدود ۵۰۰ کیلومتری شهر بیرجند قرار دارد و از آنجایی که اکثر عناب های موجود در بازار مشهد از شهر بیرجند خریداری می شود؛ هزینه حمل و نقل تا مشهد و بعضا وجود واسطه های متعدد در این میان باعث افزایش قیمت عناب بازار مشهد نسبت به بازار بیرجند می شود.

قیمت هر کیلو عناب تازه و خشک در مشهد را می توان از طریق فروشنده های معتبر آن جویا شد.

قیمت عناب تازه در مشهد تقریبا همان قیمت عناب تازه در بیرجند می باشد و تره بارها، میوه فروشی ها و… این نوع عناب را در مشهد توزیع می کنند.

اما عناب خشک وضعیت بسیار پیچیده تری نسبت به عناب تازه دارد چرا که در حالت خشک شده عناب را در سایز های مختلف درجه بندی می کنند و این موضوع باعث می شود تنوع زیادی در قیمت عناب خشک وجود داشته باشد.

قیمت هر کیلو عناب خشک در مشهد از حدود ۱۰، ۱۲ هزار تومان شروع می شود و تا حدود ۹۰، ۹۵ هزار تومان متغییر است.
عناب تازه در مشهد حدودا ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان خرید و فروش می شود.فروش عمده عناب

فروش عمده عناب در بازار مشهد

مشهد از جمله بازار های اصلی خرید و فروش و صادرات عناب است؛ به همین دلیل بدست آوردن قیمت دقیق این محصول در مشهد کمی دشوار است ولی بهترین مکان‌ها برای پخش عناب در این شهر بازار مصلی و بازار رضا هستند.

فروش عمده عناب در بازار مشهد حتی به نسبت بازار بیرجند هم قابل توجه است؛ به صورتی که بسیاری از افراد بر این باور هستند عناب محصول مشهد می باشد در حالی که مشهد عناب بسیار ناچیزی را تولید می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده عناب

قیمت خرید عمده عناب در سال ۱۴۰۰

قیمت خرید عمده عناب در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ به طور میانگین ۱۰ …

پاسخی بگذارید