آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عمده عناب در تبریز

مرکز فروش عمده عناب در تبریز

فروش عمده عناب در تبریز توسط نمایندگی فروش این محصول در تبریز انجام می‌شود به صورتی که این نمایندگی انواع عناب را به صورت عمده از بیرجند خریداری کرده و آن را در تبریز به صورت عمده در بین خشکبار فروشی ها و عطاری‌ها و دیگر خریداران عناب توزیع می‌کند.فروش عمده عناب تبریز

بازار عناب تبریز

تبریز به عنوان استان آذربایجان شرقی یکی از شهرهای پرجمعیت ایران به حساب می‌آید که برای محصولات مختلف به خصوص محصولات کشاورزی مراکز متعددی وجود دارد که کار پخش و عرضه آن را در تبریز انجام میدهند.

بازارهای بزرگ تبریز به گونه‌ای است که انواع محصولات به خصوص خشکبار را می توانیم از طریق آن بازارها خریداری کنیم. عناب از جمله خشکباری است که طرفداران زیادی در شهر تبریز دارد که عمدتاً مردم این منطقه از کشور عناب را به دلیل خواص دارویی آن مورد استفاده قرار می‌دهد.

بازار عناب تبریز بیشتر در نیمه دوم سال فعالیت دارد چراکه سرمای هوا در این زمان باعث می‌شود که مردم برای درمان بیماری هایی همچون سرماخوردگی و آنفولانزا رو به مصرف عناب به صورت دارویی و دمنوشی می آورند.

با مراجعه به بازار عناب تبریز می توانیم نمونه های مختلف این محصول را بعد از بررسی قیمت‌ های مختلف آن خریداری کنیم چراکه عناب محصولی است که در سایز ها و درجه بندی های مختلف موجود می باشد و تمام این نمونه ها را در بازار تبریز می توانیم مشاهده کنیم.فروش عمده عناب تبریز

فروش عمده عناب تبریز

فروش عمده عناب تبریز توسط مراکز متعددی در این شهر در حال انجام است که می‌توان با مراجعه به این محل‌ها برای ثبت سفارش و خرید انواع عناب اقدام کرد.

خشکبار فروشی های زیادی در شهر تبریز وجود دارد که اکثر آنها عناب را به عنوان یکی از محصولات مهم خود در نظر گرفتند و آن را در کنار سایر خشکبار و آجیل به فروش می‌رسانند لذا در تبریز می‌توانیم برای خرید عناب به این محل ها نیز مراجعه کنیم.

اصلی ترین محل برای فروش عمده عناب تبریز بازار بزرگ این شهر می باشد که قدمت تاریخی بسیار زیادی هم دارد، چراکه در این بازار بازاریان قدیمی تبریز حضور فعالی دارند و می توانیم از طریق آنها محصول مورد نظر خود را خریداری کنیم.فروش عمده عناب تبریز

قیمت هر کیلو عناب در تبریز

با توجه به اینکه تبریز و استان آذربایجان شرقی خود تولید کننده عناب نیست و اگر تولید کننده هم هست آنقدری نیست که بتواند نیاز این شهر و کل استان را برآورده سازد لذا اکثر عناب های موجود در بازار تبریز از استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند وارد این شهر شده است.

قیمت هر کیلو عناب در تبریز با توجه به اینکه هزینه های حمل و نقل بین بیرجند و تبریز نسبتاً زیاد است باعث می شود افزایش نصب این ثبت به قیمت آن در بیرجند داشته باشد و به طور متوسط هر کیلو عناب در تبریز چیزی در حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد گرانتر از قیمت آن در بیرجند است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده عناب

قیمت خرید عمده عناب در سال ۱۴۰۰

قیمت خرید عمده عناب در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹ به طور میانگین ۱۰ …

پاسخی بگذارید