آراد برندینگ
خانه / عناب / مرکز فروش عمده عناب در بیرجند

مرکز فروش عمده عناب در بیرجند

مرکز فروش عمده عناب در بیرجند بهترین محل برای خرید عناب به صورت عمده می باشد چرا که بازار عمده فروشی عناب بیرجند به دلیل اینکه به صورت مستقیم عناب ها را از کشاورزان خریداری می کنند این محصول را با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر بازارهای کشور به فروش می‌رسانند.فروش عمده عناب بیرجند

فصل عناب در بیرجند

در ایران تقریباً تمام استان ها قابلیت کشت عناب را دارند اما شرایط آب و هوایی استان خراسان جنوبی به گونه ای است که سازگاری عناب با این منطقه از کشور بیشتر می‌باشد به طوری که عناب های برداشت شده در استان خراسان جنوبی مرغوبیت و کیفیت بسیار بیشتری نسبت به سایر عناب های ایران دارند.

فصل عناب در بیرجند به دو دسته تقسیم می‌شود فصل عناب تازه و فصل عناب خشک که در ادامه به طور مختصر به هر کدام اشاره می کنیم.

فصل عناب تازه در بیرجند به طور کلی کل استان خراسان جنوبی فقط دو ماه در سال می باشد و آن دو ماه هم دو ماه پایانی تابستان است و در غیر این زمان هیچ عناب تازه برای فروش وجود نخواهد داشت.

اما عناب خشک در بیرجند در دو ماه ابتدایی پاییز برداشت می‌شود یعنی مهر و آبان که در این زمان کشاورزان عناب ها را به صورت خشک شده از درخت برداشت می‌کند اما به دلیل ماندگاری بالای عناب خشک می توان این نوع عناب را در تمام ماه های سال خریداری کرد.فروش عمده عناب بیرجند

قیمت هر کیلو عناب در بیرجند

عناب در مقایسه با دو محصول دیگر استان خراسان جنوبی یعنی زرشک و زعفران کمتر شناخته شده است و بسیاری از افراد حتی آن را تا حالا استفاده نکرده اند و از خواص معجزه آسای آن بی‌خبرند.

عناب را معمولا مردم برای خواص بالای آن خریداری می‌کنند و همچنین در ایران به خصوص استانهای خراسان جنوبی و خراسان رضوی آن را برای مصرف آجیلی هم مورد استفاده قرار می دهند.

با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند مهد تولید عناب است این موضوع باعث شده است که قیمت هر کیلو عناب در بیرجند بسیار ارزانتر از سایر شهرهای ایران باشد و به همین دلیل اکثر بازاریان برای خرید عناب به بازار عمده فروشی بیرجند مراجعه می کنند.

به طور متوسط قیمت هر کیلو عناب تازه و خشک در بیرجند حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان‌تر از قیمت این محصول در شهرهای دیگر کشور می باشد که شما عزیزان می توانید برای اطلاعات دقیق تر از قیمت نمونه‌های مختلف و دریافت تصاویر و ویدئوهای مربوط به آن با کارشناسان فروش ما در تماس باشد.فروش عمده عناب بیرجند

مرکز فروش عمده عناب در بیرجند

با مراجعه به مرکز فروش عمده عناب بیرجند می توان نمونه های مختلف این محصول را مورد بررسی قرار داد و بهترین مورد را برای کار خود خریداری کرد.

همچنین میتوان از طریق وب سایت های اینترنتی با فروشنده های عناب در مرکز فروش عمده عناب بیرجند ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عناب درجه یک

خرید عناب درجه یک | قیمت عمده آن در بیرجند

خرید عناب درجه یک و قیمت عمده آن در بیرجند موضوع اصلی ای است که …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید