آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت کلی و کیلویی عناب در بیرجند

قیمت کلی و کیلویی عناب در بیرجند

قیمت کلی و کیلویی عناب در بیرجند ملاکی برای سایر بازاریان در شهرهای مختلف ایران می باشد تا بتوانند بر اساس آن عناب خریداری شده خود را قیمت گذاری کرده و در بازار شهر خود به فروش برساند چراکه بیرجند قطب تولید عناب کشور است قیمت کلی عناب در این شهر تعیین می‌شود.قیمت کلی عناب

آشنایی با خواص عناب

عناب محصولی است که در استان خراسان جنوبی برداشت می‌شود و با شرایط سخت آب و هوایی یعنی شرایط گرم و خشک و کم آبی سازگاری دارد و به همین دلیل است که کشاورزان این استان عناب را به عنوان یکی از محصولات کشاورزی مهم خود در نظر گرفتند.

در بازارهای جهانی عناب به عنوان یک میوه دارویی شناخته می شود به طوری که خواص بسیار بالای آن برای درمان بسیاری از بیماریها باعث شده است که مردمان سراسر جهان این محصول را به جهت بهره مندی از خواص آن استفاده کنند.

در ایران علاوه بر اینکه عناب را به جهت خواص دارویی آن استفاده می کنیم به صورت آجیلی نیز از این میوه بهره‌مند می شویم به طوری که شما می توانید در خشکبار فروشی های مختلف شاهد فروش عناب در کنار سایر آجیل ها باشید.

خواصی مانند موارد زیر از جمله مهم‌ترین خواص این میوه ناشناخته می باشد:

  • درمان کبد چرب
  • ضد سرطان بودن
  • مفید برای پوست و استخوان
  • درمان دیابت
  • و…قیمت کلی عناب

قیمت کلی عناب

قیمت کلی عناب و یا همان قیمت عمده این محصول برای بسیاری از عمده فروشان و کاسبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که این عزیزان را به صورت عمده از بازار بیرجند خریداری کرده و به صورت عمده و یا جزئی در شهرهای مختلف به فروش می رسانند.

قیمت انواع عناب در شهر بیرجند تعیین می‌شود چرا که مرکز تولید عناب در ایران به شمار می رود و همین موضوع باعث شده است که قیمت عناب در بیرجند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد چرا که سایر بازاریان کشور نیز بر اساس آن قیمت، قیمت‌های خود را تعیین می کند.

به طور متوسط قیمت کلی عناب در بیرجند چیزی در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد ارزانتر از قیمت این محصول در شهرهای مختلف کشور می‌باشد که بسته به هزینه های حمل و نقل و سایر هزینه های جانبی و قیمت ها در شهرهای مختلف ایران متفاوت است.قیمت کلی عناب

قیمت کیلویی عناب بیرجند

قیمت کیلویی عناب بیرجند یا همان قیمت مصرف‌کننده این محصول برای عزیزانی که به صورت جزئی عناب را خریداری می‌کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

معمولاً قیمت کیلویی عناب چیزی در حدود ۳۰ تا ۴۰% گران تر از قیمت کلی عناب می باشد. در شهرهای مختلف ایران نیز این قیمت‌گذاری متفاوت است و قیمت ثابتی نمی‌توان برای آن بیان کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب مرغوب خراسان

فروش اینترنتی عناب مرغوب خراسان

فروش اینترنتی عناب مرغوب خراسان توسط بازاریان بیرجندی انجام می‌شود که این بازاریان به صورت …

پاسخی بگذارید