آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت پخش عناب ارگانیک بیرجند

قیمت پخش عناب ارگانیک بیرجند

قیمت پخش عناب ارگانیک بر اساس عوامل مختلف و با در نظر گرفتن شرایط خاص بازار مشخص می شود. یکسری از عوامل به طور دقیق توسط شرکت تولید کننده عناب مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و در نهایت یک نرخ واحد برای این محصولات مشخص خواهد شد. پس از تعیین قیمت نهایی تمام خریداران با عنایت بر همین مبالغ در نظر گرفته شده نسبت به تهیه انواع عناب ارگانیک اقدام می کنند.

قیمت پخش عناب ارگانیک بیرجند

مراحل تولید حبه عناب ارگانیک

مراحل تولید حبه عناب ارگانیک در جهت تولید عناب ارگانیک در وهله اول عناب ها شسته می شوند تا گرد و خاکشان کاملا از بین برود. در مرحله بعدی با استفاده از دستگاه های خشک کن کاملا بهداشتی این عناب ها خشک و ضد عفونی می شوند.

سپس عناب با هسته با طور کامل آسیاب خواهد شد. سپس می توان پودر عناب را با استفاده از الک، ناخالصی هایش را به طور کامل از آن گرفت. در مرحله بعد پودر عناب را به مدت ۱۵ دقیقه در داخل حمام بخار قرار می دهند تا با استفاده از بخار، قالب حبه عناب را به خود بگیرد.

در مرحله نهایی نیز ادویه جات مختلف مانند دارچین، توت سفید، زنجبیل و…. را به پودر عناب اضافه می کنند. در این حالت هم طعم بسیار بهتری را به خود خواهد گرفت و هم اینکه خواص آن تا حد زیاد بیشتر خواهد شد. با توجه به این مراحل، در نهایت بهترین حبه عناب تولید می شود.

خرید تضمینی عناب ارگانیک فله ای

خرید تضمینی عناب ارگانیک فله ای اگر به دنبال خرید عناب ارگانیک به شکل تضمین شده می باشید، حتما راهکار خرید مستقیم این محصولات را انتخاب فرمایید. زمانی که شما عناب را به شکل مستقیم می خرید، طبیعتا درصد ویژه ای از نرخ نهایی برای شما کم می شود چون در این حالت کلیه واسطه ها را حذف نموده و سود ناشی از وجود این واسطه ها نیز از قیمت نهایی کسر گردیده شده است.

لازم به ذکر است که در این حالت به دلیل در ارتباط بودن با هسته اصلی و مرکزی توزیع کنندگان این محصولات، از بابت کیفیت عناب کاملا آسوده خاطر خواهید بود و این میوه درجه یک را با خاطر آسوده میل خواهید نمود و از مزایا و خواص متعدد آن نهایت بهره و استفاده را خواهید برد.

در این حالت هم کیفیت بسیار ایده آلی برای شما به ارمغان می آید و هم از بابت مناسب بودن مبالغی که برای شما در نظر گرفته شده، خیالتان راحت خواهد بود. لازم به ذکر است که با خرید فله ای عناب، قطعا باز هم درصدی از نرخ نهایی برای شما کم خواهد شد زیرا مبلغی برای بسته بندی این محصول پرداخت نخواهید کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …

پاسخی بگذارید