آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار تهران

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار تهران

قیمت هر کیلو عناب خشک در بازار تهران عنوان این مقاله از سایت کشت و صنعت آرمیس می باشد که به طور مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت. در تهران برای خرید عناب خشک لازم است تا به بازار های مختلف این شهر مراجعه کرد؛ در این بازار ها انواع عناب بیرجند با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد که افراد با توجه به نیاز خود عنابی که مورد نظر دارند را تهیه می کنند.عناب خشک

عناب محصول کدام شهر است؟

مناطق کشت عناب در ایران شامل استان های زیادی می شود و امروزه در اکثر استان های کشور عناب کشت می شود. در استان هایی مثل آذربایجان غربی و اصفهان در سال های اخیر کشت عناب رواج پیدا کرده است اما بیشترین کشت این محصول متعلق به استان خراسان جنوبی می باشد که بیش از ۹۵ درصد عناب کشور در این استان کشت می شود.

شهر بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی سهم زیادی در تولید عناب دارد به طوری که این شهر به شهر عناب معروف می باشد و در بازار های این شهر میتوان انواع عناب را به راحتی خریداری کرد.

علاوه بر شهر بیرجند در شهرستان های دیگر استان خراسان جنوبی نیز عناب به فراوانی کشت می شود به عنوان مثال شهرستان های خوسف، سربیشه، قاین، زیرکوه و… از اصلی ترین محل های کشت و کار این محصول به حساب می آیند.عناب خشک

فصل برداشت عناب خشک در بیرجند

عناب خواص دارویی و تغذیه ای بسیار زیادی دارد و همین امر باعث شده است بسیاری از افراد میوه خشک شده عناب را در حجم زیاد خریداری کنند و آن را در طول مصرف کنند.

خرید عناب خشک در فصل برداشت آن رونق زیادی دارد چرا که علاوه بر تازه بودن عناب، قیمت آن بسیار مناسب تر از سایر فصول می باشد از این رو عمده فروشان خشکبار نیز در این زمان اقدام به خرید عمده عناب می کنند.

فصل برداشت عناب به صورت خشک شده در بیرجند از اواسط مهرماه شروع می شود و حدود یک ماه ادامه دارد. عناب های برداشت شده به انبار های مخصوص میرود و در طول سال در بازار های مختلف کشور تزریق می گردد.عناب خشک

قیمت عناب خشک در بازار تهران

بازار تهران در کنار بازار مشهد و بیرجند از اصلی ترین محل ها برای فروش عمده و جزئی عناب به حساب می آید. بازار های تهران به دلیل اینکه قطب اقتصاد کشور هستند پیوسته مورد توجه تجار و صادر کنندگان خشکبار است از این رو کاسبان زیادی عناب را در کنار سایر محصولات خود به فروش می رسانند.

قیمت عناب خشک در بازار تهران با توجه به عوامل متعددی از جمله حجم عناب معامله شده، کیفیت آن و نوع عناب رنج های مختلفی دارد اما به طور کلی قیمت تمام محصولات در این شهر گرانتر از سایر شهر های کشور می باشد که عناب نیز از این قضیه مستثنی نیست.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت خشک

فروش عناب درشت خشک سال ۱۴۰۰

فروش عناب درشت خشک سال ۱۴۰۰ توسط بازاریان عمده فروش عناب در استان خراسان جنوبی …

پاسخی بگذارید