آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / قیمت فروش عناب خشک

قیمت فروش عناب خشک

عناب میوه ای است که از نظر طب سنتی دارای خواص بی نظیری می باشد. این میوه، پس از برداشت خشک می گردد و سپس به روش های مختلف استفاده می گردد. در کشور ما و در استان هایی همچون خراسان، اصفهان، قم و … عناب به خوبی کشت می گردد. عرضه و فروش عناب خشک به صورت عمده و یا جزئی با روند بسیار خوبی در بازارهای داخلی و خارجی همراه است.عناب خشک

عناب خشک چگونه تولید می شود؟

عناب از میوه های خوش عطر و طعم می باشد که از دیرباز تا کنون در بین ایرانیان استفاده می گردد. یکی از دلایل عمده استفاده از این میوه این است که کشت و خشک کردن آن به خوبی انجام می گیرد.

عناب خشک شده جز دسته بندی خشکبار قرار می گیرد که می توان آز آن خوراکی های مختلفی همچون شربت، دمنوش و … به عمل آورد. در کشور ما سالانه عناب که به آن خرمای قرمز نیز گفته می شود، در حجم های بالایی کشت می گردد و سپس به روش ها و طرق مختلفی خشک می گردد.

از نمونه های خشک کردن عناب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روش آب جوش و آب سرد
  • استفاده از آبلیمو
  • استفاده از جریان هوای گرم
  • ترک دادن پوست عناب

لازم به ذکر است که خشک کردن عناب به صورت کارخانه ای و یا خانگی انجام می گردد.

بهتر است بدانید که عناب خشک شده باید به صورت در بسته و در جای سرد و خشک نگهداری شود. این خشکبار نباید در هوای مرطوب نگهدارش شود، زیرا به زودی فاسد می شود.عناب خشک

بازار پخش عناب خشک

به دلیل اینکه عناب دارای ارزش غذایی بالایی است و سرشار از پتاسیم، پروتئین، کربو هیدرات و … می باشد، به همین دلیل مصرف آن با رقم بالایی روبرو است.

از فواید بی نظیر این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مصرف ۱۴ روزه آن برای درمان سرگیجه و سردرد بسیار مفید است.
  • جهت درمان زخم و ورم معده مفید است.
  • کاهنده چربی خون می باشد.
  • و …

در اغلب موارد عناب به صورت خیس شده و یا دم کشیده مورد استفاده قرا می گیرد.عناب خشک

کشور ما یکی از پخش کنندگان عمده عناب در منطقه می باشد. این میوه قرمز رنگ علاوه بر مصرف بالای داخلی، در بین کشورهای حوزه خلیج فارس و و حتی اروپایی نیز مشتریان زیادی دارد.

بازار اصلی پخش عناب در کشور ما قطب های تولید این محصول، مانند استان خراسان جنوبی، اصفهان و … می باشد.

در این مناطق عناب در فصل برداشت آنها با نرخ مناسبی به مشتریان عرضه می گردد. خبر خوب اینکه در این مجموعه اینترنتی، بهترین عناب های خشک شده با بهترین بسته بندی و نرخ دست اول به مصرف کنندگان عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب خشک در بازار تهران

عناب میوه‌ای است درختی که بیشتر به صورت خشک شده مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه چون مردم متوجه ارزش بالا و خاصیت فراوان عناب خشک شده اند بسیار خواهان این محصو

پاسخی بگذارید