آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت عناب در سال ۱۴۰۰ | خرید آن از بیرجند

قیمت عناب در سال ۱۴۰۰ | خرید آن از بیرجند

قیمت عناب در سال ۱۴۰۰ را می توان از طریق وب سایت های اینترنتی فروش عناب در سال ۴۰۰ جویا شد. همچنین برای خرید عناب از بیرجند این روش مناسب ترین راه می باشد. قیمت هر کیلو عناب تازه و عناب خشک در سال ۴۰۰ به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.قیمت عناب در سال 1400

قیمت عناب در سال ۹۹ چقدر بود؟

سال ۹۹ برای تمام محصولات کشاورزی سالی پر افت و خیز از نظر قیمتی بود به صورتی که تغییرات زیادی در قیمت محصولات مختلف شاهد بودیم. عناب نیز یکی از این محصولات کشاورزی بود که از ابتدای فصل برداشت تا اواخر سال ۹۹ تغییرات زیادی را به خود دید.

قیمت هر کیلو عناب تازه در سال ۹۹ حدود ۱۲ تا ۱۸ هزار تومان خرید و فروش می شد و از آنجایی که ماندگاری عناب در این حالت پایین می باشد کشاورزان توانایی مانور زیادی بر روی فروش عناب تازه نداشتند.

اما قیمت عناب خشک در سال نود و نه با توجه به اندازه، رنگ و میزان چروک عناب مختلف بود. فروشندگان عناب آن را بر اساس فاکتور های گفته شد سایز بندی و به فروش می رسانند لذا از قیمت های متفاوتی می توانست برخوردار باشد.

در اینجا به برخ از قیمت های عناب خشک شده در سال ۹۹ اشاره می کنیم:

  • عناب دارویی: کیلویی حدود ۷ هزار تومان
  • قیمت عناب ریز: ۱۳ تا ۱۶ هزار تومان
  • عناب مخلوط: حدود ۲۴ هزار تومان
  • عناب درشت: ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان
  • قیمت عناب درشت درجه یک: ۵۰ تا ۵۵ هزار تومانقیمت عناب در سال 1400

وضعیت عناب در سال ۱۴۰۰

عناب در سال ۱۴۰۰ وضعیتی تقریبا مشابه سال گذشته دارد به طوری که باغات زیادی در استان خراسان جنوبی مربوط به درختان عناب می باشد. پیش بینی می شود در سال ۴۰۰ بیش از ۷ هزار تن عناب از این باغات برداشت شود.

فصل برداشت عناب تازه در سال ۱۴۰۰ از اواسط مرداد ماه و عناب خشک از اوایل مهرماه شروع به برداشت می شود. لازم به ذکر است شرایط آب و هوایی و همچنین بادهای شدید در حجم و کیفیت عناب تولیدی در این سال بسیار موثر می باشد.قیمت عناب در سال 1400

قیمت عناب تازه در سال ۱۴۰۰

همانطور که در بالا اشاره شد عناب تازه در سال جدید از اواسط مرداد در شهرستان های گرمسیر استان خراسان جنوبی شروع به برداشت می شود و از آن جایی که در ابتدا عناب تازه به مقدار کمی موجود می شود همین مسئله باعث افزایش قیمت آن می شود اما رفته رفته قیمت عناب تازه سال ۴۰۰ روند کاهشی به خود می گیرد.

پیش بینی می شود قیمت عناب در سال ۱۴۰۰ افزایش چند هزار تومانی ای نسبت به سال ۹۹ داشته باشد و قیمت عناب به صورت تازه در سال ۴۰۰ به حدود ۲۰ هزار تومان برسد.قیمت عناب در سال 1400

قیمت عناب خشک در سال ۴۰۰

قیمت عناب در سال ۱۴۰۰ که مربوط به عناب تازه بود را بیان کردیم حال به عناب خشک می پردازیم و از آنجایی که ماندگاری این نوع عناب بیشتر می باشد عمدتا خرید و فروش به همین صورت انجام می شود لذا قیمت عناب خشک در سال ۱۴۰۰ از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد.

برای عناب خشک که با شروع فصل خزان برداشت می شود پیش بینی می شود در ابتدای برداشت افزایش کمی داشته باشد و بعد از آن به ثبات برسد.قیمت عناب در سال 1400

خرید عناب برداشت سال ۴۰۰ از بیرجند

با شروع سال جدید و برداشت عناب فصل نو کاسبان و مصرف کنندگان عناب به دنبال خرید عناب برداشت امسالی هستند. برای خرید عناب برداشت شده سال ۴۰۰ از بیرجند می توان از طریق نمایندگی های فروش عناب در سراسر کشور و همچنین سایت های فروش اینترنتی عناب اقدام کرد.

فروش عمده عناب بیرجند نیز از طریق این مسیر انجام می شود که با توجه به کاهش هزینه های جانبی گزینه مناسبی برای تهیه عناب در سال ۱۴۰۰ می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید