آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت عناب در خوزستان

قیمت عناب در خوزستان

قیمت عناب در خوزستان چقدر است؟ تفاوت قیمت عناب در خوزستان با خراسان جنوبی چقدر است؟ راه بهرمندی از قیمت عناب در بیرجند چیست؟
در این مقاله تلاش می کنیم به این سوالات پاسخ دهیم لذا تا پایان با ما همراه باشید.قیمت عناب در خوزستان

عناب چیست؟

عناب از گروه میوه ها به حساب می آید. عناب یکی از محصولات کشاورزی در خراسان جنوبی می باشد.
درخت عناب ۵۰ سال عمر مفید دارد که در سال ۱۵ تا ۲۰ بیشترین میزان عناب را می دهد، به طوری که در بین این سال ها هر درخت عناب بیش از ۴۰ کیلو عناب تازه می دهد.

عناب تقریبا به اندازه یک زیتون کوچک می باشد. فصل برداشت عناب از اوایل مرداد ماه شروع می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه دارد.
میزان تولید عناب در خراسان جنوبی بیش از چند هزار تن می باشد که این حجم ۹۷ درصد از کل عناب کشور را تشکیل می دهد. ارتفاع درخت عناب بعد از گذشت چند سال از کشت آن تا بیش از ده متر رشد می کند.قیمت عناب در خوزستان

قیمت عناب در خوزستان

خوزستان یکی از استان های جنوبی ایران می باشد که شاهراه اقتصادی ای بین ایران و جهان به حساب می آید. فاصله اهواز تا بیرجند چیزی در حدود ۱۳۶۰ کیلومتر است که این فاصله زیاد باعث افزایش قیمت عناب در خوزستان می شود.

دلایلی مثل هزینه های حمل و نقل و واسطه ها باعث این گرانی می شود. اما برای بهرمندی از قیمت عناب در بیرجند چه راهی وجود دارد؟
آیا لازم است که شال و کلاه بپوشیم و این فاصله ۱۳۰۰ کیلومتری را برای خرید عناب از بیرجند طی کنیم؟قیمت عناب در خوزستان

فروش عناب در خوزستان با قیمت آن در بیرجند

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی بسیاری الز مشکلات از بین رفته است.
خرید و فروش اینترنتی عناب در چند سال گذشته رشد قابل قبولی داشته است. با استفاده از خرید اینترنتی عناب می توان باعث حذف واسطه ها شد و به تامین کننده اصلی عناب متصل شد.

در خرید اینترنتی بسیاری از هزینه های اضافی حذف می شود و فقط با چند کلیک ساده می توان خرید خود را انجام داد. با این روش خرید می توان از هر کجای ایران عناب مورد نظر خود را تهیه کرد و از قیمت عناب در بیرجند بهرمند شد.

کشت و صنعت مجموعه آرمیس توانایی تامین هر میزان از عناب را برای مصارف بازار های داخلی ایران و صادرات به خارج از کشور را با قیمت سر باغ دارد چرا که ما خود کشاورز و تولید کننده عناب هستیم. 
قیمت عناب در خوزستان

عناب رسیده و نرسیده

به عناب های نرسیده اصطلاحا عناب کال گفته می شود. عناب قبل از رسیدن رنگی سبز دارد و مزه آن شبیه به سیب است. همچنین در حالت تازه سطح عناب لغزنده می باشد. وزن عناب در حالت تازه بیشتر از عناب خشک شده می باشد.

عناب بعد از رسیدن خشک شده و رنگش به قرمز مبدل می گردد. همچنین سطح عناب در حالت خشک چروکیده می باشد و ماندگاری عناب در حالت خشک به مراتب بیشتر از ماندگاری عناب تازه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب مرغوب خراسان

فروش اینترنتی عناب مرغوب خراسان

فروش اینترنتی عناب مرغوب خراسان توسط بازاریان بیرجندی انجام می‌شود که این بازاریان به صورت …