آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / عناب خشک بیرجند / قیمت عناب خشک بیرجند در بازار تهران

قیمت عناب خشک بیرجند در بازار تهران

قیمت عناب خشک بیرجند در بازار تهران مسئله بسیار مهمی است چرا که خرید و فروش عناب در تهران در حجم های بسیار زیاد انجام می گیرد و بازاریان و خریداران این محصول پیوسته به دنبال قیمت روز انواع عناب خشک بیرجند هستند.قیمت عناب خشک بیرجند

عناب خشک بیرجند

عناب محصول کشاورزی استان خراسان جنوبی است که از درخت خاردار که ارتفاع آن تا ۸ متر نیز می رسد برداشت می شود.

درخت عناب به گونه ای است که به صورت کج و معوج رشد کرده و از حدود سال دوم و سوم شروع به عناب دادن میکند و در سالهای ۱۵ تا ۲۰ بیشترین ثمر دهی برای یک درخت عناب وجود دارد.

جالب است بدانید درخت عناب یکی از درختانی است که با شرایط بسیار سخت آب و هوایی سازگاری دارد و سن و سال این درخت بسیار طولانی است به گونه ای که در حال حاضر در استان خراسان‌جنوبی درختانی با عمر بیش از ۴۰۰ سال وجود دارد.

عناب را معمولاً به صورت خشک شده و در پاییز از درخت عناب برداشت می کنند و برای برداشت آن نیز به دو روش سنتی و نوین عمل کرده به طوری که در روش سنتی با ضربه زدن به شاخه های درخت عناب به وسیله چوب بزرگ عناب ها بر روی شالهای از پیش انداخته شده در زیر درخت  می ریزد و در روش دیگر به وسیله های مخصوص شاخه های درخت عناب را به لرزه در می آورند تا عناب های خشک شده بر روی زمین بریزد.

عناب خشک بیرجند از جمله محصولات بسیار مهم ایران به شمار می‌رود که دارای خواص دارویی زیادی است و در ایران به دو صورت دارویی و آجیلی مورد مصرف قرار می گیرد.قیمت عناب خشک بیرجند

قیمت عناب خشک بیرجند در تهران

تمام محصولات از جمله محصولات کشاورزی وقتی به تهران می رسند قیمت آن ها افزایش می یابد که دلایل مختلفی من جمله هزینه‌های حمل و نقل و از طرفی هزینه های بالای اجاره در تهران باعث شده است بازار ایران این شهر قیمت محصولات را بیشتر از شهرهای دیگر افزایش دهند.

قیمت عناب خشک بیرجند در تهران هر سال متغیر است و با توجه به میزان برداشت عناب در خراسان جنوبی قیمت این محصول تعیین می شود به گونه ای که اگر حجم تولید شده عناب پایین باشد قیمت عناب رشد قابل توجه خواهد گرفت.

به طور متوسط قیمت هر کیلو عناب خشک بیرجند در تهران در حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد گرانتر از قطب تولید آن است که شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق انواع آن با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عناب خشک بیرجند

قیمت عناب خشک درجه یک بیرجند

قیمت عناب خشک درجه یک بیرجند به عوامل متعددی چون حجم خرید بستگی دارد مثلاً …

پاسخی بگذارید