آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / قیمت عناب بیرجند در بازار عمده فروشی

قیمت عناب بیرجند در بازار عمده فروشی

قیمت عناب بیرجند در بازار عمده فروشی هر شهری متفاوت است که دلیل آن هزینه های حمل و نقل و وجود واسطه های غیر ضروری می باشد. قیمت هر کیلو عناب در بازار عمده فروشی بیرجند مناسب تر از قیمت آن در بازار شهر هایی مثل مشهد و تهران است لذا برای خرید عمده عناب بهتر است از بازار بیرجند اقدام نمود.قیمت عناب بیرجند

تولید عناب در بیرجند

مرکز تولید عناب در ایران استان خراسان جنوبی است و در این استان شهرستان بیرجند به عنوان شهر تولید عناب در ایران به حساب می آید.

عناب به عنوان مروارید سرخ در این منطقه شناخته می شود و با توجه به شرایط آب و هوایی خراسان جنوبی و به دلیل سازگاری بالایی که درخت عناب با کم آبی دارد در این منطقه بسیار پربازده است.

در استان خراسان جنوبی سالانه بیش از ۷ هزار تن عناب خشک تولید می شود که عمده تولید آن پس از برداشت و سورت بندی به شهر های مشهد، تهران و اصفهان ارسال می شود.

عناب تولید شده در بیرجند کاملا ارگانیک بوده و به صورت سنتی کشت و برداشت می شود که همین موضوع باعث شده بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های خاص از جمله دیابت برای درمان بماری خود از این محصول استفاده کنند.قیمت عناب بیرجند

فروش عمده انواع عناب بیرجند

فروش عمده انواع عناب بیرجند از طریق عمده فروشی های این محصول در شهر های مختلف کشور از جمله بیرجند، مشهد و اصفهان انجام می شود که می توان با مراجعه به این محل ها از قیمت روز عناب نیز مطلع شد.

نمایندگی های زیادی برای فروش عناب بیرجند در کل کشور وجود دارد که شهر های تهران و مشهد بیشترین نمایندگی را دارا است و علت آن ها جمعیت بالای این دو شهر می باشد.قیمت عناب بیرجند

قیمت عناب بیرجند در بازار عمده فروشی

قیمت عناب تازه و خشک بیرجند به عنوان دو نوع تجاری عناب برای خیلی از خریداران و فعالین این حوزه سوال می باشد.

عناب خشک و تازه بیرجند دارای کیفیت های متفاوتی می باشد که هر کدام از آنها برای مصارف خاصی در صادرات به کشورهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

عناب خشک به دلیل ماندگاری بیشتر تقاضای بیشتری نسبت به نوع تازه آن از سوی بازار دارد که قیمت عناب بیرجند در حالت خشک شده به ازای هر کیلو از ۱۰ تا ۹۰ هزار تومان متغییر می باشد.

قیمت عناب تازه بیرجند هم در حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان متغییر است که فقط در نیمه دوم تابستان می توان این نوع از عناب را خریداری نمود.

لازم به ذکر است که قیمت عناب بیرجند در بازار هر شهری متفاوت می باشد بذا برای اطلاع از قیمت روز انواع عناب بیرجند با مشاورین فروش مجموعه ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت بیرجند

قیمت فروش هر کیلو عناب درشت بیرجند

قیمت فروش هر کیلو عناب درشت بیرجند از سوی بازاریان عناب در استان خراسان جنوبی …

پاسخی بگذارید