آراد برندینگ
خانه / عناب / قیمت عمده عناب | خرید نوع درجه یک آن از بیرجند

قیمت عمده عناب | خرید نوع درجه یک آن از بیرجند

قیمت عمده عناب در بیرجند چقدر است؟ راه های خرید عناب درجه یک کدام اند؟ ارزانترین و گرانترین نوع عناب بیرجند چه نام دارد؟ در این مقاله سعی شده است به صورت کامل به این سوالات پاسخ داده شود لذا با ما همراه باشید.قیمت عمده عناب

عناب(Jujube)

عناب یکی از مهمترین محصولات کشاورزی ایران به حساب می آید که تقریبا در اکثر استان های کشور کشت می شود. قطب تولید عناب کشور استان خراسان جنوبی می باشد که بیش از ۹۸ درصد عناب کشور در این استان برداشت می شود.

هر ساله چیزی بالغ بر شش هزار تن عناب از باغات پهناور این استان برداشت می شود. عناب یک میوه دایره ای کوچک در حدود ۱ تا ۲ سانتی متر می باشد که عمدتا به صورت خشک شده آن در بازار موجود است.

عناب طعمی شیرین دارد و رنگ آن قرمز جگری می باشد. طبع عناب معتدل است هر چند برخی از بزرگان از جمله ابو علی سینا بر این باورند که طبعی متمایل به سرد دارد. این میوه منحصر به فرد به دو صورت آجیلی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد که در کشور ما عمدتا مصرف آجیلی دارد.قیمت عمده عناب

قیمت عمده عناب

قیمت عمده عناب بیرجند یکی از مسائل بسیار مهم افراد فعال در این زمینه می باشد. هر ساله قیمت عناب دستخوش تغییرات جزئی هست و بر اساس پارامتر های متعددی قیمت عناب تعیین می شود.

قیمت خرید عناب به میزان خرید آن نیز وابسته است به طوری که در هنگام خرید عمده عناب، قیمت آن بسیار پایین تر از خرید جزئی عناب می باشد. قیمت عمده عناب توسط تاجران و شرکت های فعال در این زمینه تعیین می شود.

در حال حاضر قیمت عمده عناب از ۷٫۵ تا ۵۰ هزار تومان متغییر است، که اندازه عناب، میزان چروک و رنگ آن در قیمت بسیار موثر می باشد.قیمت عمده عناب

نمایندگی فروش عمده عناب در کشور

نمایندگی فروش عمده عناب در کشور شرکت ها و بنکداران فعال در این زمینه می باشند. این نمایندگی ها حضوری فعال در عرضه عناب در بازار داخلی و همچنین بازار صادراتی دارند. برای خرید عمده عناب این نمایندگی ها مکان مناسبی می باشند چرا که این مراکز به صورت مستقیم و بدون واسطه عناب را در بازار عرضه می کنند.

با مراجعه به این نمایندگی ها می توان از قیمت عمده عناب نیز مطلع شد. لازم به ذکر است که نمایندگی های فروش عمده عناب در کشور اکثرا در شهر های بیرجند و مشهد قرار دارند.قیمت عمده عناب

فروش عمده عناب درجه یک بیرجند

فروش عمده عناب درجه یک بیرجند توسط شرکت ها، بنکداران و کشاورزان انجام می شود. عناب که یک محصول درختی و باغی می باشد وقتی برداشت می شود در اندازه ها و کیفیت های متغیری به صورت مخلوط می باشد.

بنکداران و شرکت ها عناب مخلوط را بر اساس اندازه های مختلف الک می کنند و بر این اساس قیمت گذاری می شود. فروش جزئی عناب بیرجند هم در عطاری ها و فروشگاه های مختلف انجام می شود.

خرید ارزان ترین نوع عناب بیرجند

همانطور که گفته شد عناب بعد از الک شدن در اندازه های مختلف به فروش می رسد.

ارزانترین نوع عناب بیرجند عناب دارویی هست که چروک و ریز می باشد.
عناب دارویی بیشتر به صورت دمنوش و تهیه دارو مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت عناب دارویی در حدود ۷ تا ۹ هزار تومان متغییر است. برای خرید عناب دارویی از بیرجند می توان از طریق وب سایت های اینترنتی فروش عناب نیز اقدام کرد.قیمت عمده عناب

خریداران عناب بیرجند

هر محصولی که تولید می شود مطمئنا خریداران خاص خودش را دارد. عناب به عنوان یک محصول کشاورزی با خواص بالا خریداران زیادی در سطح کشور دارد.

برخی از خریداران عناب بیرجند عبارتند از:

  • عطاری ها
  • خشکبار فروشی ها
  • فروشگاه ها و سوپر مارکت ها
  • سلامت کده ها
  • کاسبان کنار جاده
  • عمده فروشی ها
  • صادرکنندگان
  • و…
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …

پاسخی بگذارید