آراد برندینگ
خانه / عناب / عناب قاین / فروش عمده عناب قاین با قیمت ارزان

فروش عمده عناب قاین با قیمت ارزان

فروش عمده عناب قاین با قیمت ارزان توسط عمده فروشی های این محصول در بازار قاین انجام میشود به طوری که می توان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی با این عمده فروشی ها ارتباط برقرار کرده و انواع عناب را سفارش داد.فروش عمده عناب قاین

عناب قاین

قاین دومین شهر بزرگ خراسان جنوبی به حساب می آید و شغل اکثر مردم این شهر کشاورزی است که مشغول به کشت محصولاتی مانند زعفران زرشک و عناب هستند.

قاین یا همان قاینات را معمولاً با زعفران درجه یک آن  می‌شناسیم به طوری که پایتخت زعفران در جهان شهر قاین می باشد.

آب و هوای مناسب شهرستان قاینات شرایط را فراهم کرده است تا کشاورزان بتوانند علاوه بر کشت زعفران عناب را نیز در کنار سایر محصولات خود پرورش بدهند.

در حال حاضر باغات بسیار زیادی از عناب در شهرستان قاینات وجود دارد که سالانه صدها تن عناب از این شهرستان برداشت می شود که سهم بسیار زیادی را از عناب های برداشت شده در کل خراسان جنوبی دارد.

عناب قاین عمدتاً از نوع روشن است و همانطور که احتمالاً می دانید عناب به طور کلی دو نوع است عناب روشن و عناب جگری، عناب های جگری بیشتر در شهرستان‌های مانند بیرجند و سربیشه و همچنین خوسف برداشت می‌شود اما عناب های روشن در شهرستان‌هایی مانند قاین و زیرکوه برداشت می شود.

عناب روشن در مقایسه با عناب جگری رنگ ظاهری روشن تری دارد و همچنین مزه آن شیرین و متمایل به ترش می باشد و هسته آن در مقایسه با عناب جگری اندکی درشت تر است.فروش عمده عناب قاین

قیمت هر کیلو عناب در قاین

قیمت هر کیلو عناب در قاین در مقایسه با قیمت آن در مرکز استان خراسان جنوبی یعنی بیرجند مقداری ارزان تر می باشد چرا که عناب های قاین از نوع روشن می باشد.

بازار عناب قاین در اطراف میدان امام خمینی در این شهر و همچنین در راستای خیابان مسجد  جامع می باشد به طوری که در این مناطق فروشگاه های بسیار زیادی برای خشکبار وجود دارد که انواع عناب را نیز در کنار زعفران ناب قاین به فروش می رسانند.

برای اینکه از قیمت روز عناب قاین مطلع شوید لازم است تا با این بازاریان ارتباط بگیریم و بعد از دریافت نمونه و یا تصاویر و ویدئوهای آن از قیمت های این محصولات نیز مطلع شوید.فروش عمده عناب قاین

فروش عمده عناب قاین با قیمت ارزان

عناب قاین از طریق وب سایت های اینترنتی بسیار زیادی به فروش می‌رسد و خریداران عناب قاین اکثراً کسانی هستند که قصد خرید زعفران این شهر را دارند و معمولاً از فروشنده ها تقاضای عناب قاین را نیز می کنند تا در کنار زعفران برای آن ها فرستاده شود.

فروش عمده عناب قاین اکثراً به شهرهای تهران و مشهد انجام می شود و به خصوص شهر تهران که شاید بیش از ۷۰ ۸۰ درصد عناب های قاین به این شهر فرستاده شود.

برای خرید عمده انواع عناب قاین می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید