آراد برندینگ
خانه / عناب درشت / عناب درشت بیرجند / فروش عمده عناب درشت بیرجند

فروش عمده عناب درشت بیرجند

فروش عمده عناب درشت بیرجند ( Large jujube Birjand ) از سوی مراکز متعددی در شهر هایی مثل مشهد و تهران در حال انجام است که می توان برای خرید عناب درشت درجه یک به این محل ها مراجعه کرد. قیمت عناب درشت صادراتی در بیرجند با دیگر شهر های کشور متفاوت است چرا که قطب تولید عناب در ایران به حساب می آید.عناب درشت بیرجند

عناب درشت بیرجند

بیرجند شهر عناب در ایران به حساب می آید چرا که سالانه هزاران تن عناب در این شهر برداشت می شود که بیش از ۹۵ درصد کل عناب کشور است.

عناب بیرجند به دو صورت آجیلی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد که در ایران عمدتا به شکل آجیلی مرسوم است.

برای مصرف آجیلی عناب هر چقدر که عناب درشت تر باشد بازار پسندی بهتری دارد و افراد مختلف به دنبال خرید عناب درشت بیرجند هستند؛ هر چند که از نظر کیفیت و خواص هیچ تفاوتی بین عناب ریز و درشت وجود ندارد.

در درشت بودن عناب عوامل زیادی تاثیر دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • نوع درخت عناب
  • شرایط آب و هوایی منطقه کاشت عناب
  • میزان آبیاری و کود دهی
  • آبیاری با آب شیرین و یا شور
  • و…عناب درشت بیرجند

فروش عمده عناب درشت

فروش عمده عناب درشت بیرجند از سوی بازاریان این شهر و همچنین شرکت های فعال در این زمینه انجام می شود که می توان برای استعلام قیمت این محصول نیز با این مراکز ارتباط برقرار کرد.

از آنجایی که در یک درخت انواع عناب از نظر ریز و درشتی وجود دارد کاسبان و بازاریان بعد از خرید عناب از کشاورز آن را در کارگاه های مخصوص به وسیله الک و یا دستگاه سورتینگ درجه بندی می کنند و با توجه به نیاز خریدار به هر سایز از این محصول آن را به فروش می رسانند.

علت این که در یک درخت هم عناب درشت و هم ریز وجود دارد به دلیل گل دهی عناب در زمان های مختلف است به طوری که درخت عناب در چند مرحله شکوفه می کند لذا از شکوفه های ابتدای فصل عناب درشت و از شکوفه های انتهای فصل عناب ریز حاصل می شود.عناب درشت بیرجند

بازار فروش عناب در بیرجند

بازار فروش عناب در بیرجند از اصلی ترین محل های برای فروش انواع عناب ریز و درشت است.

در بیرجند برای خرید عمده و جزئی عناب از بازار های مختلف این شهر می توان اقدام کرد هر چند که در بازار های بیرجند عناب اغلب به صورت جزئی به فروش می رسد و فروش عمده عناب به وسیله بنکداران و شرکت های توزیع کننده عناب صورت می گیرد.

برای اطلاع از قیمت روز عناب و مشاوره برای خرید انواع عناب با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید