آراد برندینگ
خانه / عناب بیرجند / فروش عمده انواع عناب بیرجند با قیمت روز

فروش عمده انواع عناب بیرجند با قیمت روز

فروش عمده انواع عناب بیرجند با قیمت روز در تمام بازار های شهر بیرجند و همچنین مشهد انجام می شود. بازار های این دو شهر از مراکز اصلی فروش عمده عناب در ایران و صادرات به دیگر کشور ها می باشد؛ لذا برای خرید عمده عناب بیرجند لازم است تا به یکی از این دو شهر مراجعه کرده و یا اینکه از طریق وب سایت های اینترنتی فروش عناب ، انواع عناب بیرجند را با قیمت روز خریداری کرد.فروش عمده عناب

بزرگترین تولیدکننده عناب در جهان کشور چین می باشد که سطح زیر کشت عناب در این کشور به بیش از ۲ میلیون هکتار می رسد.

تا کنون در کشور چین بیش از ۹۴۴ گونه از عناب شناسایی شده است که برای مصارف مختلفی از جمله خوراکی، طبی و صنعتی کشت می شوند.

ارقام لنگ(Lang) و لی(Li) از ارقام مشهور عناب چین به حساب می آیند که در مقایسه با عناب های بومی خراسان جنوبی بسیار درشت تر می باشند. در ایران و شهر بیرجند انواع عناب را بر اساس اندازه و رنگ دسته بندی می کنند.

در تصویر زیر مقایسه اندازه عناب بومی خراسان جنوبی و نوع لنگ را مشاهده می کنید.فروش عمده عناب

انواع عناب بیرجند

همانطور که در بالا اشاره شد در ایران عناب را بر اساس اندازه و رنگ تقسیم بندی می کنند.

عناب بر اساس رنگ به دو نمونه مختلف روشن و جگری تقسیم می شود که عناب روشن در مقایسه با عناب جگری سطح صاف تر، هسته درشت تر دارد و همچنین عناب روشن مزه ای متمایل به ترش دارد در حالی که عناب جگری کاملا شیرین می باشد به طوری که در تهیه حبه عناب از نوع جگری عناب استفاده می شود.

با شناخت انواع عناب بیرجند به راحتی می توان با توجه به نیاز خود آن را خریداری کرد لازم به ذکر است که عناب روشن عمدتا در شهرستان های قاین و زیرکوه و عناب جگری عمدتا در شهرستان های بیرجند و خوسف کشت می شود.فروش عمده عناب

فروش عمده عناب

فروش عمده عناب در بازار های عمده فروشی سراسر کشور و همچنین در شهر هایی که تولیدکننده عناب می باشند صورت می گیرد. از جمله شهر هایی که عناب به صورت عمده در آن ها تولید می شود می توان به بیرجند، قاین، خوسف و… اشاره کرد.

عناب خواص بسیار عجیب و غریبی دارد و همین امر باعث شده است تا این میوه خوش مزه در سراسر دنیا طرفداران زیادی داشته باشد. برخی از خواص بی نظیر عناب را در تصویر زیر مشاهده می کنید.فروش عمده عناب

قیمت روز عناب در بازار مشهد

قیمت روز عناب در بازار مشهد و تقریبا تمام استان خراسان یکسان می باشد و بر خلاف قیمت زرشک تقریبا در تمام ایام سال قیمت ثابتی دارد.

به طور مثال قیمت عناب در سال ۹۸ در حدود ۷ تا ۵۰ هزار تومان بود که در تمام طول سال تغییری نداشت. برای بدست آوردن قیمت عناب در سال ۹۹ با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت بیرجند

قیمت فروش هر کیلو عناب درشت بیرجند

قیمت فروش هر کیلو عناب درشت بیرجند از سوی بازاریان عناب در استان خراسان جنوبی …

پاسخی بگذارید