آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / فروش حبه عناب | قیمت خرید فله ای و بسته بندی آن

فروش حبه عناب | قیمت خرید فله ای و بسته بندی آن

فروش حبه عناب به دو صورت فله ای و بسته بندی توسط کارخانه حبه عناب شاینا و دیگر کارخانه ها و تولیدکننده های حبه عناب انجام می شود. با خرید عناب حبه ای از مراکز فروش آن در سراسر کشور می توان آن را به عنوان جایگزین مناسب قند مصرف کرد و از خواص بی نظیر عناب نیز بهره مند شد.فروش حبه عناب

حبه عناب بیرجند

حبه عناب بیرجند یکی از فراورده های مهم عناب به حساب می آید. حبه عناب که از پودر کردن عناب خشک بدست می آید ایده ای بود که در مرحله ای اول توسط شرکت حبه عناب شاینا شرق تولید و روانه بازار شد.

بعد از استقبال خوب از این فراورده شرکت ها و برند های دیگری از جمله آرمیا نیز اقدام به تولید عناب حبه ای کردند.

حبه عناب بیرجند در طعم ها و قالب های متفاوتی در بازار عرضه می شود و از این طریق فروش حبه عناب رونق گرفته است. طعم های زیادی مثل زنجبیل و دارچین و قالب هایی مثل ستاره و قلب در تولید حبه عناب استفاده می شود.

امروزه افراد زیادی حتی در منزل شروع به تولید حبه عناب کرده اند. به طور کلی طرز تهیه حبه عناب منحصر به فرد نیست و روش های متعددی در تولید آن استفاده می شود. دو پارامتر افزایش ماندگاری و محکم بودن حبه عناب از مهمترین مسائلی است که باعث مشتری پسند تر شدن آن می شود و در تولید حبه باید به آن دقت کرد.فروش حبه عناب

خرید حبه عناب ارگانیک

خرید حبه عناب ارگانیک از طریق فروشگاه های معتبر کشور ممکن می باشد. یکی از مسائل مهمی که برای مصرف کنندگان حبه مهم است این است که حبه عناب ارگانیک باشد چرا که عناب پودر می شود و نمی توان این امر را به راحتی تشخیص داد.

متاسفانه برخی از افراد سود جو با استفاده از عناب های بی کیفیت در تهیه حبه عناب و افزودن اسانس و شکر به آن باعث به وجود آمدن عدم اعتماد از سمت خریداران حبه عناب شده اند. لذا باید در هنگام خرید حبه عناب به معتبر بودن شرکت و فروشگاه ارائه دهنده دقت داشت.
فروش حبه عناب

خرید حبه عناب به صورت فله ای و بسته بندی شده

خرید حبه عناب به صورت فله ای و بسته بندی شده از کارخانه تولیدکننده آن انجام می شود. تولیدکنندگان حبه عناب این شرایط را مهیا کرده اند که می توان از این طریق حبه عناب را به دو صورت فله ای و بسته بندی خریداری کرد.

برای کسانی که قصد بسته بندی حبه عناب با برند خودشان را داشته باشند و یا اینکه به صورت فله ای و با قیمت کمتری به فروش برسانند حالت فله ای مناسب می باشد.

در حالت بسته بندی نیز حبه عناب در وزن های ۱۵۰، ۲۰۰ گرمی و… بسته بندی می شود که خریداران با توجه به نیاز و مصرف خودشان خرید می کنند.فروش حبه عناب

فروش حبه عناب

فروش حبه عناب به دو صورت عمده و کیلویی انجام می شود. فروش عمده حبه عناب بیرجند توسط کارخانه تولیدکننده و مراکز فروش متعددی صورت می گیرد.

اما فروش حبه عناب به صورت کیلویی و جزئی توسط سوپر مارکت ها و فروشگاه ها و وب سایت های متعدد اینترنتی انجام می شود که امر خرید را برای علاقه مندان به این محصول راحت کرده است.فروش حبه عناب

قیمت حبه عناب

قیمت حبه عناب  بیرجند در شهر های مختلف ایران متفاوت است که هزینه مربوط به حمل و نقل باعث این اختلاف قیمت شده است. حبه عناب معمولا از عناب های ریز ولی سالم تهیه می شود که این امر در قیمت حبه عناب بسیار موثر می باشد.

فروشندگان اصلی حبه عناب در استان خراسان جنوبی قرار دارند از این رو خرید حبه عناب از بیرجند بسیار به صرفه تر خواهد بود. در بیرجند قیمت هر کیلو حبه عناب به صورت فله ای در حدود ۴۲ تا ۴۴ هزار تومان است و به صورت بسته بندی هزینه مربوط به آن افزوده می شود که در شهر های دیگر کشور چند برابر این قیمت می باشد.قیمت عناب حبه ای

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه قند عناب

فروش حبه قند عناب با نازلترین قیمت

فروش حبه قند عناب با نازلترین قیمت از طریق شرکت عناب سازان شاینا شرق امکان …

پاسخی بگذارید