آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / حبه عناب بیرجند / فروش حبه عناب بیرجند به قیمت تولیدی

فروش حبه عناب بیرجند به قیمت تولیدی

فروش حبه عناب بیرجند به قیمت تولیدی باعث می شود بتوان این محصول را در ارزان ترین حالت ممکن خریداری کرد، البته تولیدی‌های مختلف حبه عناب، بسته به حجم سفارش مشتریان خود قیمت‌های مختلفی را برای آن بیان می‌کنند که این موضوع تقریباً برای تمام محصولات انجام می شود.فروش حبه عناب بیرجند

آشنایی با حبه عناب بیرجند

استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند در ایران به عنوان مرکز تولید عناب به حساب می‌آید و این نامگذاری به این جهت است که بیش از ۹۸ درصد عناب کل کشور در باغات استان خراسان جنوبی برداشت می‌شود و به نوعی تمام عناب های موجود در بازارهای مختلف ایران دسترنج کشاورزان خراسانی می باشد.

در گذشته خام‌ فروشی عناب باعث می شد که دسترنج یکساله کشاورزان با قیمت بسیار پایینی از دست آنها خارج شود اما در حال حاضر با وجود کارخانه‌ها و تولیدی‌های مختلف فرآورده های زیادی از عناب بیرجند تولید شده است که مهمترین آن حبه عناب می باشد.

حبه عناب که به نام‌های قند عناب و عناب حبه ای هم در بازار شناخته می‌شود از پودر عناب خشک تولید می‌شود و تماماً مواد تشکیل دهنده آن عناب است. البته تولیدی های مختلف برای طعم دار شدن این محصول از محصولات کشاورزی دیگری مانند زرشک سنجد و غیره استفاده میکنند.

حبه عناب بیرجند در قالب های مختلفی هم تولید می‌شود اما چیزی که در بازار عرف است و بیشتر آن را می‌بینیم قالب حبه ای یا همان قالب حبه قند است.فروش حبه عناب بیرجند

کارخانه تولید کننده حبه عناب بیرجند

حبه عناب بیرجند برای نخستین بار توسط شرکت عناب سازان شاینا شرق تولید و ثبت اختراع شد و در حال حاضر تنها کارخانه تولید کننده حبه عناب کارخانه شاینا می‌باشد و دیگر تولیدی هایی که این محصول را تولید می‌کنند بیشتر این محصول را به صورت فله ای و غیر رسمی به فروش می رسانند.

در حال حاضر برندهای دیگری علاوه بر شاینا برای تولید حبه عناب وجود دارد از جمله این برندها برند پترگان برند آرمیا و غیره می باشد که عمدتاً حبه عناب را به‌صورت فرعی و یا در قالب های شیرینی مانند قالب های گل صدف و غیره به فروش می رسانند.فروش حبه عناب بیرجند

فروش حبه عناب بیرجند به قیمت تولیدی

فروش حبه عناب بیرجند به قیمت تولیدی از طریق وب سایت های اینترنتی عرضه و پخش این محصول و همچنین از طریق نمایندگیهای حبه عناب در شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود.

شما می توانید برای ثبت سفارش حبه عناب به قیمت کارخانه تولیدی با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید و انواع محصولات مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید