آراد برندینگ
خانه / عناب / عرضه کننده برتر عناب صادراتی

عرضه کننده برتر عناب صادراتی

عناب صادراتی گیاهی استوایی است. همچنین می توان آن را unabi ، yuyuba ، chalyzhnik ، “خرما چینی” نامید ، اگرچه هیچ ارتباطی با خرما ندارد. Unabi از چین منشا می گیرد و اکنون این گونه در جنوب اروپا ، آسیای جنوبی و شرقی ، قفقاز به طور فعال در حال رشد است. برای رشد به آب و هوای معتدل نیاز دارد. در جهان تا ۴۰۰ نوع وجود دارد.

عرضه کننده برتر عناب صادراتی

عناب صادراتی چگونه تولید می شود؟

عناب صادراتی چگونه تولید می شود؟ گیاه عناب می تواند یک درخت کوچک تا ۵ متر یا یک درختچه باشد. دارای پوست خاکستری ضخیم است. این گیاه دارای سیستم ریشه ای بسیار پیشرفته ای است. در زمین های کوهستانی و تپه ای رشد می کند.

میوه های عناب از نظر اندازه کوچک ، بیضی شکل و گوشتی آبدار و خوشمزه هستند. بلوغ از سپتامبر تا اکتبر اتفاق می افتد. آنها به طور گسترده ای در آشپزی استفاده می شود. میوه ها را می توان خشک و خشک کرد و همچنین منجمد کرد. در ترکیب آنها ویتامین های C ، A ، B زیادی دارند.

عناب گیاهی بسیار ارزشمند محسوب می شود که در معالجه بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر میوه ها ، از پوست ، دانه ها و برگ ها نیز برای مصارف دارویی استفاده می شود.امروزه عناب در مناطق جنوبی روسیه و همچنین تقریباً در سراسر اوکراین کشت می شود. نهال عناب پرورش دهید. انواع زیر برای رشد در شرایط جغرافیایی ما تقاضا دارند: کوکتبل ، رادوسلاو ، وخش ، چینی ۶۰ ، چینی ۹۳ ، تا یانگ تسائو ، اونابی. شما می توانید نهال عناب را برای یک سایت کشور در فروشگاه های تخصصی خریداری کنید.

نهال Unabi معمولاً در ماه آوریل کاشته می شود. برای انجام این کار ، یک سوراخ به اندازه حداقل ۱ متر مربع آماده کنید. در ابتدا ، خاک موجود در گودال باید با کود یا کود معدنی دیگر کود شود.

برای رشد عناب ، نهالها باید در مکانهای آفتابی و در برابر باد محافظت شوند ، به صورت تخته شطرنجی کاشته شوند ، به طوری که تاج به خوبی توسط خورشید روشن شود. این گیاه به گرده افشانی نیاز دارد ، بنابراین خرید انواع مختلفی مفید خواهد بود. نهال Unabi نیاز به آبیاری منظم دارد.

هرس درختان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مخصوصا در سالهای اول برای تشکیل تاج مورد نیاز است. برای این کار بهتر است درختان جوان را در ماه مه هرس کنید. درختان بالغ در مارس و آوریل هرس می شوند.

توزیع مستقیم عناب صادراتی

توزیع مستقیم عناب صادراتی اگر تصمیم گرفته اید رژیم خود را متنوع کنید ، اما نمی دانید عناب را از کجا بخرید ، با ما تماس بگیرید. شما می توانید عناب را در وب سایت ما خریداری کنید. بر اساس خواسته های شما ، ما توزیع عناب و عرضه عناب و انواع مختلفی از کیفیت بالا را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه خواهیم داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …

پاسخی بگذارید