آراد برندینگ
خانه / عناب جنگلی / صادرات انبوه عناب جنگلی

صادرات انبوه عناب جنگلی

برای افزایش تولید میوه عناب جنگلی در منطقه نیمه گرمسیر ، که در بین مردم به عنوان “عناب دکتر” شناخته می شود و در چین به عنوان “میوه زندگی” شناخته می شود ، به منظور توسعه دهقانان جنگلی و ساخت دمیرچی به عنوان یک مارک در تولید عناب ، به وزارت کشاورزی و جنگلداری برسد. کار جنگل کاری عناب توسط اداره کل جنگلداری ادامه دارد.

صادرات انبوه عناب جنگلی

عناب جنگلی چه مشخصاتی دارد؟

عناب جنگلی چه مشخصاتی دارد؟ در محدوده پروژه های “جنگل زایی گونه های درآمدزا” ، روستاییان جنگل هم کمک اقتصادی می کنند و هم منطقه را به عنوان مارک تجاری با کارهای جنگل کاری عناب که توسط اداره مدیریت جنگل انجام می شود ، تبدیل می کنند.

۲۵۰۰ اصله نهال عناب در ۱۰۰ دکت از اراضی جنگلی بدون درخت کاشته شد در این راستا ، ۲۵۰۰ اصله عناب در ۱۰۰ دیم از اراضی جنگلی بدون درخت در منطقه نیمه خشک کاشته شد. حق استفاده از میوه و برگ نهال های کاشته شده به ۱۰۵ نفر از اهالی روستا واگذار شد. مدیر بخش کشاورزی و و شهروندان در کاشت نهال شرکت کردند. در سایت ما پخش عناب بسیار اسان بوده و صادرات عناب از کشور ما به کشور های دیگر در حال حاضر بسیار زیاد صورت میگیرد.

“ما قصد داریم ظرفیت خود را حتی بیشتر کنیم”

رئیس منطقه توسعه تعاونی توسعه کشاورزی اظهار داشت که ظرفیت تولید آنها در حدود ۱۵۰۲۰۰ تن در سال است و افتتاح مناطق جنگلی بدون درخت و تخریب شده برای جنگل کاری عناب با حمایت اداره مدیریت جنگل به منظور افزایش بیشتر این ظرفیت ، آنها را به آینده امیدوار می کند ، و سازمان جنگل. گفت تشکر کردند جنگلداری گفت ، “برای ۱۲۱۳ سال ، ما عناب را می خریم ، می فروشیم و می دوزیم. روستای ما بسیار مشهور شده است. ما یک باغ کل با ظرفیت حدود ۱۵۰۲۰۰ تن در سال داریم. منبع درآمد شهروند به طور کلی عناب است. امیدوارم ، ما از این به بعد قصد داریم آن را بیشتر کنیم. پروژه های جدیدی در دست ساخت است. با تشکر از ما ، مدیر تجارت ما نیز با ما است ، ما در حال تلاش برای انجام پروژه های جدید هستیم. امیدوارم که قصد داریم در جنگل ها بکاریم. ما در تلاش هستیم تا پروژه های جدیدی را در زمین های خالی ایجاد کنیم. ما در حال حاضر قصد داریم یک سردخانه ایجاد کنیم و آن را بیشتر ارزیابی کنیم. امیدوارم ، ما قصد داریم ظرفیت های خود را در آینده بیشتر افزایش دهیم. ”

پخش کننده برتر عناب جنگلی

پخش کننده برتر عناب جنگلی خوردن میوه عناب برای بیشتر افراد بی خطر است. با این حال ، اگر داروی ضد افسردگی ونلافاکسین یا دیگر مهارکننده های جذب مجدد سروتونین-نوراپی نفرین (SSNRI) استفاده می کنید ، باید از عناب جلوگیری کنید زیرا می تواند با این داروها تداخل کند. علاوه بر این ، مشخص شده است که عصاره میوه عناب می تواند اثرات برخی داروها از جمله فنی توئین ، فنوباربیتون و کاربامازپین را تقویت کند. اگر از هر یک از این داروها استفاده می کنید ، بهتر است قبل از افزودن میوه عناب به رژیم غذایی ، هرگونه نگرانی را با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود در میان بگذارید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید