آراد برندینگ
خانه / عناب خشک شده ریز و دارویی / خرید عناب خشک شده ریز و دارویی

خرید عناب خشک شده ریز و دارویی

خرید عناب خشک شده ریز و دارویی با قیمت بسیار ارزان انجام می شود. عناب های ریز عمدتا مصرف دارویی دارند و در تهیه حبه عناب نیز از این نوع عناب ها بیشتر استفاده می شود.

در این مقاله سعی شده است به مسائل مربوط به عناب ریز و دارویی بپردازیم پس با ما همراه باشید.خرید عناب خشک شده

عناب ریز و دارویی

عناب میوه منحصر به فرد خراسان جنوبی است که خواص درمانی فوق العاده زیادی دارد. این میوه در اواخر تابستان از باغات خراسان برداشت می شود. عناب ها با توجه به اندازه و کیفیتشان تقسیم بندی می شوند.
عناب های ریز و چروک خورده را عناب دارویی می گویند که با توجه به اسم آن عمدتا مصرف دارویی و دمنوشی دارد. اما عناب های درشت را عناب آجیلی می نامند که این نوع عناب هم با توجه به اسمش بیشتر جنبه آجیلی دارد و همراه دیگر خشکبار به صورت آجیلی مصرف می شود.

در یک درخت عناب از ریز تا درشت آن وجود دارد و آنطوری نیست که یک درخت عنابی کاملا ریز و درختی دیگر کاملا درشت داشته باشد.
عناب ها بعد از چیده شدن الک می شوند و ریز و درشت آن از هم جدا می شود.خرید عناب خشک شده

خرید عناب خشک شده

عناب خشک شده از اوایل مهر ماه در باغات عناب خراسان جنوبی برداشت می شود و با توجه به کاهش وزنی که نسبت به عناب تازه دارد قیمت آن افزایش می یابد.

برای خرید عناب خشک شده از بیرجند بهتر است در این ماه اقدام کرد چرا که علاوه بر تازه بودن عناب، قیمت آن هم به دلیل برداشت بالای عناب نسبت به سایر ماه های سال پایین تر می باشد.

خرید عناب خشک شده با توجه به ماندگاری بالای عناب خشک بیشتر از عناب تازه انجام می شود. لازم به ذکر است که ماندگاری عناب خشک در بیرون از یخچال بیش از ۸ ماه می باشد. اما در داخل سردخانه و یخچال تا یک سال و حتی بیشتر هم ماندگاری دارد.

قیمت عناب خشک شده ریز و دارویی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد خرید عناب خشک شده ریز و دارویی با قیمت ارزانی انجام می شود و دلیل اصلی آن هم اندازه عناب می باشد. عناب خشک شده ریز که حجم بالایی از عناب های برداشت شده را دارد برای مصارف دارویی و دمنوشی استفاده می شود.

قیمت هر کیلو عناب خشک شده ریز و دارویی از ۵ هزار تومان تا ۸ هزار تومان متغییر است و به نوعی ارزان ترین نوع عناب هم به حساب می آید.خرید عناب خشک شده

صادرات عناب ریز و دارویی

عناب های خشک شده ریز و دارویی از بازار صادراتی خوبی برخوردار هستند. با توجه به ارزان بودن کشور هایی که قصد پودر کردن عناب را دارند این نوع عناب را خریداری می کنند.

یکی از اصلی ترین کشور هایی که به آن صادرات عناب ریز و دارویی انجام می شود کشور هند است. تجار هندی با توجه به نوع مصرفی که دارند از این نوع عناب استفاده می کنند.

دیگر کشوری که وارد کننده این نوع عناب است کشور چین می باشد که با توجه به جمعیت مصرف کننده بالای آن از کشور های اصلی وارد کننده عناب ایران می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com