آراد برندینگ
خانه / عناب خشک / خرید عناب خشک از بیرجند

خرید عناب خشک از بیرجند

خرید عناب خشک از بیرجند و دیگر شهر های خراسان جنوبی از جمله قاین با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به شهر های دور تر از این استان از جمله اصفهان و تهران انجام می شود. در این مقاله سعی داریم تا با مسائل مربوط به عناب خشک از جمله قیمت و راه های خرید عناب و همچنین علت تفاوت قیمت عناب در شهر های مختلف بپردازیم لذا با ما همراه باشید.خرید عناب خشک

عناب خشک (Dried jujube)

هدف از خشک کردن عناب افزایش ماندگاری آن می باشد. چرا که عناب در حالت تازه ماندگاری بسیار پایینی دارد و بعد از گذشت چند روز کپک می زند و ترش خواهد شد.
عناب خشک شده سطح چروکیده ای دارد و بعد از اینکه عناب خشک می شود وزن آن کاهش می بابد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت عناب خشک بیشتر از عناب تازه می باشد. عناب خشک را می توان به راحتی در تمام ایام سال یافت و از طرفی چون کاملا خشک شده است در جابجایی به آن آسیبی وارد نمی شود.

عناب خشک با توجه به کیفیت و اندازه ای که دارد مصارف مختلفی خواهد داشت. عناب های خشک ریز بیشتر جنبه دارویی و دمنوشی دارند. این در حالی است که عناب های درشت تر برای مصرف آجیلی مناسب می باشند.خرید عناب خشک

قیمت عناب خشک (Prices of dried jujube)

همانطور که گفته شد قیمت عناب بعد از خشک شدن افزایش می یابد که دلیل اصلی آن کاهش وزن عناب بر اثر خشک شدن است.

قیمت عناب با توجه به مرغوبیت عناب و اندازه آن متفاوت می باشد. اصولا همین دو پارامتر نقش اصلی را در تعیین قیمت عناب خشک دارند. به طور کلی هر چقدر که عناب درشت تر و دارای کیفیت بالاتری باشد از قیمت بیشتری نیز برخوردار خواهد بود.

از دیگر عوامل مهم در تعیین قیمت هر کیلو عناب خشک ، فصل خرید عناب می باشد. عناب خشک را می توان در فصل برداشت آن با قیمت پایین تری نسبت به سایر فصل ها خریداری کرد که دلیل آن هم فراوانی عناب در فصل برداشت آن می باشد.خرید عناب خشک

خرید عناب از بازار

بازار های هر شهری مکان های مناسبی برای خرید عناب می باشند. در این بازار ها هر نوع عنابی و با هر درجه کیفی موجود می باشد. در بازار های شهر های بزرگ به خصوص تهران و مشهد می توان هم به صورت جزئی و هم به صورت عمده عناب را خریداری کرد.

اما با توجه به هزینه های فروشندگان در این بازار ها و همچنین دست به دست شدن عناب در این بین خواهید دید که قیمت عناب در بازار بسیار بالاتر از قیمت عناب در بیرجند می باشد؛ لذا برای خرید عمده عناب این بازار ها مکان مناسبی نمی باشند.

خرید عناب خشک به صورت عمده

خرید عمده هر محصولی برای کسانی که قصد تجارت در آن محصول را دارند بسیار به صرفه می باشد.

در خرید و فروش عمده به دلیل اینکه حجم محصول مورد نظر زیاد می باشد قیمت هر کیلو از آن محصول بسیار پایین تر از فروش جزئی آن است.

عناب نیز به مانند دیگر محصولات می باشد. خرید عناب خشک شده به صورت عمده باعث کاهش قیمت آن می شود. معمولا خرید عمده عناب توسط شرکت های صادر کننده آن صورت می گیرد. بیشترین میزان خرید و فروش عمده عناب در مهر ماه که فصل برداشت آن است انجام می شود.خرید عناب خشک

خرید عناب بسته بندی شده

بسته بندی محصولات مختلف باعث مشتری پسند تر شدن آن می شود؛ اما باید توجه داشت که خرید عناب به صورت بسته بندی گرانتر از خرید آن به صورت فله ای می باشد که دلیل آن هزینه مربوط به بسته بندی می باشد.

فایده مهم بسته بندی عناب این است که از خام فروشی آن جلوگیری می کند. کشت و صنعت آرمیس توانایی تامین هر میزان از عناب بسته بندی شده و با هر کیفیتی را دارد.
قیمت عناب بسته بندی شده به این صورت حساب می شود که همان قیمت عناب را باید در نظر گرفت و هزینه بسته بندی را به آن اضافه کرد. معمولا هزینه بسته بندی با توجه به نوع بسته از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان متغییر است.

تفاوت قیمت عناب در خراسان جنوبی با دیگر استان ها

قیمت هر محصولی در شهر یا استانی که تولید و برداشت می شود بسیار پایین تر از دیگر شهر ها می باشد.

در خراسان جنوبی نیز عناب به وفور برداشت می شود و همین امر باعث کاهش قیمت آن نسبت به سایر استان ها شده است. تفاوت قیمت عناب در خراسان جنوبی با دیگر استان ها به دلایل زیادی از جمله:

  • تولید عناب در خراسان جنوبی که در این استان بیش از ۹۸ درصد از عناب ایران تولید می شود.
  • هزینه های حمل و نقل باعث افزایش قیمت عناب می شود.
  • دلالان که طبیعتا دست به دست شدن های متعدد باعث افزایش قیمت خواهد شد.
  • و…

می باشد.خرید عناب خشک

راه های خرید عناب

برای خرید عناب خشک از بیرجند راه های زیادی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. برخی از این راه ها عبارتند از:

  1. اولین راه برای خرید عناب خشک مراجعه به عطاری ها و فروشگاه های عناب در هر شهری می باشد.
  2. مراجعه مستقیم به خراسان جنوبی که برای هر کسی مقدور نیست.
  3. ارسال عناب توسط آشنایان در خراسان جنوبی
  4. خرید اینترنتی عناب که برای هر فردی مقدور می باشد و بهترین روش هم به حساب می آید.
  5. خرید عناب از نمایندگی های فروش آن در شهر های مختلف کشور
  6. و…خرید عناب خشک

خرید عناب خشک از بیرجند

خرید عناب خشک از بیرجند مزایای بسیار زیادی دارد که مهمترین آن کاهش قیمت آن می باشد.

برای خرید عناب خشک از این شهر نیاز به سفر به خراسان جنوبی نیست چرا که ما در مجموعه آرمیس شرایطی را مهیا کرده ایم تا هر کسی بتواند در هر کجای ایران با خرید اینترنتی عناب از قیمت عناب در خراسان جنوبی هم بهرمند شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عناب درشت خشک

فروش عناب درشت خشک سال ۱۴۰۰

فروش عناب درشت خشک سال ۱۴۰۰ توسط بازاریان عمده فروش عناب در استان خراسان جنوبی …