آراد برندینگ
خانه / عناب / خرید عناب از بیرجند و قاینات

خرید عناب از بیرجند و قاینات

خرید عناب از بیرجند و قاینات با قیمت های بسیار ارزانتری از شهر هایی چون مشهد و اصفهان می باشد و دلیل آن هم تولید بیش از ۹۸ درصد عناب کشور در خراسان جنوبی است. قیمت هر کیلو عناب خشک در بیرجند از ۵ تا ۳۸ هزار تومان متغییر است.خرید عناب از بیرجند

عناب بیرجند و قاینات

عناب یک میوه منحصر به فرد است که خواص دارویی فوق العاده آن باعث شده است در سطح دنیا طرفداران زیادی داشته باشد. خاستگاه اولیه این میوه خوش مزه کشور هایی از جنوب شرقی آسیا می باشند.

در حدود هزاران سال قبل عناب کشت می شده است و بعدها به ایران هم گسترش یافته است. در ایران خراسان جنوبی قطب تولید عناب می باشد.
شهرستان های بیرجند و قاینات با داشتن باغات فراوان از جمله شهرستان هایی هستند که عناب زیادی در آن ها کشت می شود.

عناب بیرجند و قاینات از درجه کیفی متفاوتی برخوردار هستند. هر ساله بیش از چند هزار تن عناب از باغات این شهرستان ها برداشت می شود.خرید عناب از بیرجند

قیمت عناب در خراسان جنوبی

عناب های خراسان جنوبی از قیمت های مختلفی برخوردار می باشند. عناب از جمله محصولاتی به حساب می آید که تفاوت قیمتی زیادی دارد. عوامل زیادی در قیمت هر کیلو عناب موثر می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:

  • اندازه عناب که هر چقدر عناب ها بزرگتر باشند باعث گرانتر شدن آن می شود.
  • رنگ عناب: عناب های متمایل به رنگ جگری از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
  • کیفیت عناب که مطمئنا هر چقدر عناب مرغوب تر باشد باعث گرانتر شدن آن خواهد شد.
  • دلالان: در هر محصولی وجود دلالان باعث افزایش قیمت می شود.
  • هزینه های حمل و نقل: قیمت هر کیلو عناب خشک در هر شهر متفاوت می باشد. هر چقدر که شهر مورد نظر از خراسان جنوبی دورتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد شد چرا که هزینه حمل و نقل باعث گرانتر شدن آن می شود.
  • و…

برای خرید عناب از بیرجند توصیه می شود از خرید اینترنتی عناب استفاده کنید تا بتوانید واسطه ها را حذف کنید. قیمت هر کیلو عناب خشک درجه یک در خراسان جنوبی از ۳۰ هزار تومان به بالا می باشد.
همچنین عناب های دارویی قیمتی در حدود ۵ تا ۹ هزار تومان دارند.خرید عناب از بیرجند

صادرات عناب

کشور ایران و به خصوص استان خراسان جنوبی سالانه بیش از ۵ هزار تن عناب تولید می کند. عناب ایران با توجه به کیفیت بالایی که دارد در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از تاجران کشور های مختلف قرار گرفته است.

عناب ایران عمدتا توسط کشور های ترکیه، چین و هند وارد می شود. در صادرات عناب حجم فروش ها بالا می باشد. قیمت عناب صادراتی با توجه به نوع عناب متفاوت می باشد.

عمدتا کشور های هند و چین عناب دارویی و ریز را خریداری می کنند و توسط کشور ترکیه بیشتر عناب های با درجه کیفی بالا خریداری می شود.

فروش عناب خشک درجه یک

فصل برداشت عناب از اواخر شهریور ماه شروع می شود. در این زمان فروش عناب خشک بیشترین میزان خود را دارد. اکثر کسانی که قصد خرید عمده عناب را دارند در این ماه خرید خود را انجام می دهند.

خرید عناب از بیرجند و خصوصا در فصل برداشت آن با قیمت های بسیار پایینی انجام می شود. چرا که حجم عناب تولید شده در خراسان جنوبی زیاد می باشد.
مشتریان اصلی عناب خشک بیرجند شرکت های صادر کننده عناب می باشند.

کشت و صنعت آرمیس توانایی تامین هر نوع عناب و به هر میزان را دارد.خرید عناب از بیرجند و قاینات

خرید عناب از بیرجند و قاینات

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد عناب بیرجند و قاینات از بهترین عناب های خراسان جنوبی می باشند.

خرید عناب از بیرجند و قاینات به صورت عمده برای کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار سود آور می باشد. چرا که قیمت عناب در خراسان جنوبی در پایین ترین حد خود قرار دارد.

خرید عناب از بیرجند معمولا برای مصارف دارویی و یا دمنوشی بیشترین تقاضا را دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عناب بیرجند

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی

شرکت فروش عناب بیرجند در خراسان جنوبی با خرید انواع عناب از کشاورز آن را …