آراد برندینگ
خانه / دمنوش عناب / خرید دمنوش عناب | قیمت فروش فله ای و بسته بندی آن

خرید دمنوش عناب | قیمت فروش فله ای و بسته بندی آن

خرید دمنوش عناب به صورت فله ای و یا بسته بندی از طریق همین سایت امکان پذیر می باشد که شما می توانید برای خرید آن به صورت عمده و یا جزئی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید تا سفارش خود را به ثبت برسانید.خرید دمنوش عناب

دمنوش عناب چیست؟

عناب یکی از محصولات استان خراسان جنوبی می باشد که بیشترین محصول را برای مصارف دارویی آن مورد استفاده قرار می دهند.

این میوه در ایران به دو صورت آجیلی و دارویی مورد مصرف قرار می‌گیرد که برای مصرف آجیلی عناب بیشتر نمونه های درشت این محصول مدنظر است و در مصرف دارویی عناب بیشتر اندازهایی که ریز و چروکیده می باشند مد نظر است که به‌صورت دمنوشی مورد استفاده قرار می گیرد.

به دلیل خاص بالای عناب در درمان بسیاری از بیماری ها افراد مختلف این محصول را هم به صورت آجیلی و هم به صورت داروی مورد استفاده قرار می دهد که در صورت مصرف داروی می‌توانند عناب را به صورت جوشانده مورد مصرف قرار دهند که همان دمنوش عناب می باشد.

در حال حاضر تولیدی های مختلف با بسته بندی انواع مختلفی از ان آب آن را به صورت دمنوش به فروش می رسانند و دمنوش عناب به این صورت است که گوشت عناب از هسته آن جدا می‌شود و به صورت تکه تکه است که به صورت چای می توان آن را دم کرده و مورد استفاده قرار داد.

هسته های باقیمانده در این قسمت را نیز به عنوان دمنوش هسته عناب به فروش می‌رساند که دمنوش هسته عناب نیز یکی از پرطرفدارترین دمنوش ها می باشد که مزه و عطر بسیار خوبی دارد.خرید دمنوش عناب

قیمت فروش فله ای و بسته بندی دمنوش عناب

همانطور که گفته شد منظور از دمنوش عناب تک تکه های عناب می باشد که تولیدی ها آن را به صورت بسته بندی و همچنین به صورت فله ای به فروش می رسانند.

لازم به ذکر است برای تولید دمنوش عناب می توان عناب های دارویی را نیز به کار برد چرا که این نوع از عناب ها برای تهیه دمنوش نیز مناسب هستند و می تواند تعدادی از آن ها را داخل آب جوش ریخته و دمنوش را آماده کرد.

قیمت فروش فله ای و بسته بندی دمنوش عناب در لیست زیر آورده شده است که می‌توانید بعد از بررسی آن برای ثبت سفارش از طریق همین سایت اقدام کنید.قیمت عناب حبه ای

خرید دمنوش عناب از کارخانه

دمنوش عناب را هم به صورت خانگی و هم به صورت کارخانه ای تولید می کند که برای خرید آن می‌توانیم به تولید کننده های آن مراجعه کرده و ثبت سفارش کنیم.

کارخانه تولید کننده دمنوش عناب کارخانه شاینا شرق بیرجند می باشد که علاوه بر تولید انواع حبه عناب دیگر فرآورده های این محصول از جمله دمنوش عناب و دمنوش هسته عناب را نیز تولید می کند که می‌توان برای خرید دمنوش عناب و دیگر محصولات به صورت مستقیم از این کارخانه اقدام کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید