آراد برندینگ
خانه / حبه عناب / تولید و فروش حبه عناب خراسان جنوبی

تولید و فروش حبه عناب خراسان جنوبی

تولید و فروش حبه عناب خراسان جنوبی توسط شرکت های مختلفی در حال انجام است و در حال حاضر در استان خراسان جنوبی و به خصوص شهر بیرجند می توانیم تولیدی های زیادی را بیابیم که انواع حبه عناب را در قالب ها و طعم های مختلف تولید کرده و به صورت تکی و عمده به فروش می رسانند.حبه عناب خراسان جنوبی

روش تولید حبه عناب

با توجه به اینکه روز به روز حبه عناب در بین مردم شناخته تر می شود این موضوع باعث شده بسیاری از افراد به دنبال طرز تهیه حبه عناب باشند چرا که با به دست آوردن روش تولید این محصول خواهند توانست خودشان آن را تولید کرده و در نتیجه از سود بسیار خوبی بهره مند گردند.

برای تولید حبه عناب یک روش منحصر به فرد وجود ندارد یعنی اینکه تولیدی‌های مختلف هر کدام روش خاص خودشان را برای تولید این محصول استفاده می‌کنند اما به طور کلی در تمام تولیدی ها چند مرحله مشترک می‌باشد به عنوان مثال مهم‌ترین موضوع در تولید حبه عناب پودر کردن عناب های خشک است لذا برای تهیه حبه عناب لازم است تا یک دستگاه آسیاب صنعتی داشته باشید.

بعد از اینکه به وسیله دستگاه آسیاب عناب های خشک شده را پودر گردید آن را می‌توانید در قالب‌های مختلف ریخته و سپس تحت پرس و یا تحت شرایط دمایی و حرارتی خاص قرار دهید تا حبه عناب شکل بگیرد.
حبه عناب خراسان جنوبی

فروش حبه عناب خراسان جنوبی

خرید و فروش انواع عناب حبه ای در خراسان جنوبی که مهد تولید ان است رواج بسیار گسترده یافته است و روز به روز با توجه به اینکه تعداد تولیدکننده های این محصول افزایش می‌یابد و همچنین این محصول در بین عموم مردم شناخته می‌شود تقاضا برای آن افزایش می‌یابد و لذا خرید و فروش آن در حجم های گسترده ‌تری انجام میشود.

با توجه به اینکه اصلی‌ترین تولیدکننده حبه عناب شرکت شاینا شرق می باشد و تولید این محصول را در انحصار خود قرار داده است دیگر تولیدی ها فقط می‌توانند آن را به صورت فله ای تولید کنند و اگر به صورت بسته بندی هم به فروش برسانند نمی‌توانند از سیب سلامت و مجوزهای بهداشت استفاده کنند.

فروش حبه عناب خراسان جنوبی توسط وب سایت های اینترنتی مختلف نیز در حال انجام است که می‌توانید برای ثبت سفارش و مشاوره برای خرید آن از طریق این سایت ها استفاده ببرید.
حبه عناب خراسان جنوبی

تولیدی های عناب حبه ای در ایران

همانطور که گفته شد تولید حبه عناب در انحصار شرکت عناب سازان شاینا شرق است و لذا تولید های دیگری که حبه عناب را در ایران تولید می‌کنند به صورت فصلی و در حجم بسیار پایین این کار را انجام می دهند.

در شهرهای مختلفی از استان خراسان جنوبی شاهد وجود تولیدی هایی از عناب حبه ای هستیم که اکثراً در شهر بیرجند حضور دارند و در شهرهای دیگری از قبیل خوسف و قاین نیز شاهد وجود تولیدکننده‌هایی برای عناب حبه ای در ایران هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حبه عناب بیرجند

قیمت خرید حبه عناب بیرجند از کارخانه

قیمت خرید حبه عناب بیرجند از کارخانه تولید کننده این محصول بسیار مناسب تر از …

پاسخی بگذارید