آراد برندینگ
خانه / عناب کوهی / تولیدی عناب کوهی درجه یک

تولیدی عناب کوهی درجه یک

امروزه با توجه به استقبال زیادی که از عناب کوهی درجه شده است بسیاری از شرکت‌ها و بازرگانی های بزرگ اقدام به تهیه و بسته بندی آنها به کار کردند در تولیدی عناب کوهی درجه یک این محصول با توجه به استقبال بی نظیر مردم در اوزان مختلف و بسته بندی های مناسب و کیفیت بالا به صورت مستقیم توسط مراکز زیادی که در سراسر کشور وجود دارد در اختیار مردم قرار داده میشود. تولیدکنندگان عناب کوهی در بیشتر مراکز کشور مشغول به فعالیت هستند.

تولیدی عناب کوهی درجه یک

بررسی شرایط مناسب برای تولید عناب کوهی

بررسی شرایط مناسب برای تولید عناب کوهی درخت عناب کوهی یکی از انواع درختان ایست که با میوه پرخاصیت خود می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها به کار برود اصالت درخت عناب به کشور چین بر می گردد و به مرور در سراسر کره زمین پخش شده است ارتفاع این درخت حدود ۳ متر و دارای برگ های پهن و براق است میوه این درخت هنگام رسیده شدن به رنگ قهوه‌ای درآمده و دانه سفتی درون آن به اندازه دانه زیتون وجود دارد اندازه عناب به اندازه یک خرمای متوسط است.

بررسی شرایط مناسب برای تولید عناب کوهی می تواند کمک کند تا این میوه را بهتر شناخته و در سبد غذایی خود قرار دهید درخت عناب به خاک حاصلخیز و هوای باران زا احتیاج دارد در این محیط بسیار خوب رشد کرده و ثمر میدهد اگر خاک عناب کوهی زه کشی مناسبی داشته باشد تا سالیان سال میوه داده و هر سال که بزرگتر می شود میوه های آن نیز بیشتر می‌شوند.

درخت عناب درختی است که آفتاب دوست است و جای گرم را بیشتر از جای سرد ترجیح می دهد و برای رسیده شدن میوه هایش باید تابستان بسیار گرم را پشت سر بگذارد تا بتوانند میوه‌های قهوه‌ای و درشت را تولید کند کاربرد عناب علاوه بر شیرین کننده طبیعی در استفاده از شیرینی جات مختلف شربت های متفاوت و استفاده از سرکه آن بیشترین کاربرد را دارد.

صادرات انبوه عناب کوهی

صادرات انبوه عناب کوهی با توجه به استقبال بی نظیر کشورهای خارجی از عناب کوهی ایرانی بسیاری از تولیدکنندگان این محصول سعی کرده‌اند که با کاشت درختان ارگانیک و مناسب این محصول را تولید کنند که  متقاضیان زیادی را جذب خودش کند این تولیدکنندگان با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات بازار مجبور به افزایش قیمت عناب کوهی شدند و صادرات آن را به دیگر کشورها افزایش داده‌اند.

صادرات انبوه عناب کوهی بیشتر به کشورهای حوزه خلیج فارس کشورهای اروپایی در کانادا انجام می گیرد شرکت های بازرگانی های بسیار زیادی هستند که در کار صادرات عناب هم در بازار داخلی و هم در بازارهای کشورهای خارجی هستند صادرات همیشه ارزآوری بسیار بالایی برای این شرکت‌ها داشته است بسیاری از مردم با توجه به این موضوع استقبال زیادی از خرید عناب برای استفاده در منزل داشته اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل وحدتی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09157214655
کانال تلگرام: armisnuts@
اینستاگرام: armisnuts
پست الکترونیکی: armisnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید